Keystone logo
Lake Erie College of Osteopathic Medicine Magisterský titul v biomedicínské vědě
Lake Erie College of Osteopathic Medicine

Magisterský titul v biomedicínské vědě

Erie, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

LECOM nabízí osnovy zaměřené na výzkum souběžně s programem DO pro studenty, kteří chtějí mít silné výzkumné zázemí a / nebo se zajímají o kariéru lékaře-výzkumného pracovníka. Program Master of Science in Biomedical Science (MSBS) je program na úrovni absolventa, který je k dispozici pouze současným studentům medicíny prvního ročníku v areálu Erie Campus a slouží jako zkušenost strukturovaného výzkumu. Prostřednictvím kurzu, designu výzkumu a zkušeností a komplexního výzkumného projektu bude program produkovat absolventy kvalifikované pro klinickou medicínu a rozvíjet nezávislé výzkumné programy.

Program MSBS bude zahrnovat dvě překrývající se fáze:

Fáze 1 - Zvládnutí výzkumných dovedností [začátek léta mezi OMS1 a OMS2]: Během této fáze absolvují studenti nejprve kurzy Výzkumné techniky, Aplikace biostatistiky a Journal Club. Tyto kurzy podpoří dovednosti potřebné k vytvoření výzkumného plánu založeného na hypotézách a postojů požadovaných pro etické zapojení do biomedicínského výzkumu.

Fáze 2 - Vývoj a dokončení projektu diplomové práce [dokončený podzim OMS4]: Během této fáze budou studenti (se svým výzkumným poradcem) rozvíjet výzkumný projekt založený na hypotézách, provádět experimenty, analyzovat data a bránit svůj výzkum v otevřené obraně. Tato fáze bude zahrnovat kurzy Výzkum, Datový klub a Diplomová práce.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Titul v biomedicíně + vlastní titul odborníka na podnikání a řízení inovačních projektů
    • Madrid, Španělsko
  • BS v biomedicínské vědě - Premedical
    • Melbourne, Spojené státy americké
  • BSc v biomedicínské vědě
    • Kingston upon Thames, Spojené království