Keystone logo

The Los Angeles Film School

A logo

Úvod

The Los Angeles Film School nachází v samém srdci Hollywoodu, slouží komunitě a jejím studentům od roku 1999. Tato akreditovaná instituce, schválená společností VA, nabízí bakalářské studium v oboru digitálních filmů, filmu, grafického designu, zábavního průmyslu a zábavy. Animace ; stejně jako přidružené vědecké hodnosti v hudební produkci, audio produkci a filmu . K jeho zařízením patří historická budova RCA, na bulváru 6363 Sunset Boulevard a škola nabízí svým studentům přístup ke stejnému vybavení, které používají profesionálové v oboru. Hollywood Reporter nazval The Los Angeles Film School "jedním z nejlépe vybavených soukromých vzdělávacích center v zemi." The Los Angeles Film School je schopnost zábavy profesionálové získali kredity na množství hlavních filmů, videoher a alb. Absolventi školy pracovali na projektech GRAMMY® a Oscar®. Absolventi obdrželi ocenění na filmových festivalech po celém světě a vytvořili multi-platinová alba. "Když hovoříme o našich absolventech, nevyhýbáme nic než pýchu. Jejich mnohá ocenění a úspěchy jsou výsledkem tvrdé práce a obětavosti našich studentů," uvádí Diana Derycz-Kessler, prezidentka a generální ředitelka The Los Angeles Film School . Pro více informací o The Los Angeles Film School navštivte: www.lafilm.edu nebo volejte 323.860.0789. Filmová škola v Los Angeles "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" Filmová škola v Los Angeles "/>

NAŠE HISTORIE

Na jaře roku 1999 založila skupina hollywoodských profesionálů The Los Angeles Film School . Jejich cílem bylo zřídit instituci, kde veteráni průmyslu mohou sdílet své znalosti filmové produkce s novou generací filmových tvůrců. alt = "Los Angeles Filmová škola rozšířila své nabídky v roce 2004 s doplněním studijního programu Los Angeles Recording School, který dnes nabízí škola sdružených a bakalářských titulů v různých disciplínách v zábavním a mediálním průmyslu, včetně animace, hry , zábava, film, hudební produkce a nahrávací umění.

NAŠE MISE

Posláním Los Angeles Filmové školy je inspirovat studenty invenční metodou vzdělávání, která se soustřeďuje na přípravu na kariérní příležitosti v zábavním průmyslu. Děláme to s učebním plánem, který integruje technické znalosti s uměleckým průzkumem a kreativitou, které vyučují pracovníci průmyslových odborníků. Naše vzdělání probíhá prostřednictvím reflexních metod výuky a praktického učení v srdci Hollywoodu, světového zábavního kapitálu. Naše programy jsou navrženy tak, aby ponořily aspirativní talenty do průmyslových postupů a současných technologií a umožnily jim objevovat své jednotlivé hlasy prostřednictvím spolupráce a realizovat své kariérní cíle v zábavním průmyslu.

NAŠE KAMPUS

Areál v současné době zaujímá více než 250 000 čtverečních stop prostoru v srdci Hollywoodu v Kalifornii s vyučovacími zařízeními umístěnými v historické budově RCA (6363 Sunset Boulevard), ikonickým divadlem Ivar (1605 Ivar Avenue), nahrávacím studiím profesionální kvality v Los Angeles nahrávací škola (6690 Sunset Boulevard) a hlavní sídlo na 6353 Sunset Boulevard, Hollywood, CA, 90028.

Místa

  • The Los Angeles Film School 6363 Sunset Bo Hollywood, 90028, Los Angeles

Otázky