Keystone logo
Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Úvod

Länsirannikon koulutus Oy WinNova, Pori & Rauma, Finsko

Pori je dynamické pobřežní město. Jeho nábřežní promenáda nabízí nejen malebné výhledy, ale také živé centrum pro zapojení komunity a kulturní akce po celý rok. S pestrou škálou festivalů a výstav slibuje Pori obohacující kulturní zážitek pro každého náročného studenta.

Rauma představuje podmanivou směs historie a dědictví. Toto okouzlující město, které je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO, představuje pečlivě zachovalou dřevěnou architekturu, která navozuje pocit nadčasové krásy. V jeho dlážděných ulicích leží malebné kavárny, rušné trhy a sevřená komunita, která podporuje prostředí napomáhající akademickému růstu a osobnímu obohacení.

Pori i Rauma nabízejí jedinečné příležitosti pro akademickou dokonalost a kulturní ponoření, což zajišťuje naplňující vzdělávací zážitek.

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova je poskytovatel středního odborného vzdělávání (VET) pro lidi všech věkových kategorií, v pracovním životě i mimo něj. Naše kvalifikace odpovídají úrovním EQF 4-5.

WinNova nabízí širokou škálu vzdělávacích služeb, odborné a profesní kvalifikace a krátkodobé kurzy pro různé typy zákazníků ve finštině. Úzce a dlouhodobě spolupracujeme s firmami a veřejným sektorem.

WinNova má 5000 studentů a c. 600 zaměstnanců (12/2023). Existuje c. 500 studentů s 50 různými mateřskými jazyky studuje ve WinNově v různých programech ve finštině.

Mezinárodní příležitosti ve WinNova

WinNova je zapojena do několika projektů financovaných EU. Tyto projekty vedou k novým pedagogickým metodologiím a inovacím vzdělávacího prostředí a také k pedagogickým kompetencím.

Mobilita zaměstnanců a projekty rozšiřují mezinárodní znalosti a kompetence všech našich zaměstnanců. Existuje přibližně 100 zaměstnanců a různých specialistů, kteří každoročně přicházejí a odcházejí na výměnu.

Granty na mobilitu Erasmus+ umožňují studentům vyjet na zahraniční stáže. Je to skvělý způsob, jak zlepšit dovednosti a kompetence k úspěšnému řízení v globálním světě a multikulturním pracovním prostředí. Existuje přibližně 200 studentů, kteří ročně přicházejí a odcházejí na výměnu.

WinNova získala akreditaci Erasmus+ (2021 – 2027) od Finské národní agentury pro vzdělávání. Akreditace Erasmus+ znamená „členství Erasmus+ & rdquo. Akreditované organizace prokázaly dlouhodobý charakter své činnosti a zavázaly se dodržovat standardy kvality programu Erasmus+.

Přijímací řízení

 • Musí být starší 18 let
 • Požaduje se maturita
 • Completion of specific prerequisite education related to the chosen program is necessary
 • Social and Health care programs necessitate a police clearance certificate
 • Adequate English proficiency is needed to enroll in the preparatory online language course conducted in English
 • Non-EU applicants are accepted

Místa

 • Pori

  Tiedepuisto 3, 28600, Pori

 • Rauma

  Suojantie 2, 28600, Rauma

Otázky