Keystone logo
Kursk State Medical University Doktor stomatologie (zubař)
Kursk State Medical University

Doktor stomatologie (zubař)

Russia Online, Rusko

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Fakulta stomatologie byla v roce 1997 otevřena na Kursk State Medical University . V současnosti je na fakultě vyškoleno více než 300 studentů.

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie . Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a pracovních návyků studentů a zdůraznění osobních dovedností, které jsou klíčovými faktory pro úspěšnou kariéru.


Osnovy

V průběhu prvního a druhého akademického roku jsou studenti vyučováni obecné předměty (chemie, biologie, matematika, fyzika, anatomie, fyziologie atd.). Později se věnuje větší pozornost nově vznikajícím oborům v oboru farmacie: molekulární biologie, biotechnologie, biofarmaceutika a biofarmacie. Klinické aspekty moderní lékárny mají každý rok silnější důraz. Studijní program zahrnuje 6měsíční praktické školení ve veřejných a nemocničních lékárnách.


Studijní program

Studium zubního lékařství je rozděleno na teoretické předměty (anatomie, fyziologie, histologie a embryologie, chemie, biochemie, biofyzika) a předklinické a klinické předměty (mikrobiologie, farmakologie, patologická fyziologie, chirurgie, interní medicína, neurologie, psychiatrie). Hlavní důraz je kladen na specializované předměty jako preventivní stomatologie a kardiologie, předklinická stomatologie, protetická technika, zubní radiologie, ortodoncie, endodoncie, parodontologie, konzervační zubní lékařství a orální chirurgie. Klíčovou část programu je věnována praktickému vzdělávání. Studijní plán zahrnuje také kurzy managementu, etiky, legislativy a sociálních aspektů zubního lékařství. Stomatologický studijní program je ukončený závěrečnými státními prohlídkami v oblasti konzervační stomatologie, ortodoncie a protetiky a perorální chirurgie.


Doba studia

5 let


Dva vstupy

září


Vstupní úroveň

A-level (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Baccalaureat, WAEC, NECO, certifikát vyšší střední školy, osvědčení o vyšším středním vzdělání, národní osvědčení seniorů, maturování.


Absolventi KSMU jsou KSMU titulu stomatologický lékař ve všeobecné praxi (stomatologický lékař ve všeobecné praxi).


Ubytování je zajištěno v nedaleké studentské ubytovně. Dostupný školný.

Studentský život

KSMU poskytuje studentům světové vzdělání v prostředí plném nových příležitostí a nápadů, které vám pomohou utvářet vaši budoucnost. Učení se novým dovednostem, setkávání se s novými a zajímavými lidmi; vytváření přátel pro život; to vše je normální součástí univerzitní zkušenosti a KSMU není výjimkou.

S více než 5 500 studenty, kteří studují na KSMU (více než 1 200 z nich jsou zahraniční studenti), areál je rušný úl činnosti a skutečný tavící koš multikulturní spolupráce. Od sportovních událostí až po umění je Kursk centrem inovací a kultury jako nikdo jiný.

Naši studenti se zabývají řadou aktivit, od sportu až po umění, sociální a další intelektuální aktivity a obohacování aktivit. Život v kampusu v KSMU má co nabídnout všem, bez ohledu na váš zájem.

Existuje mnoho způsobů, jak se můžete setkat s novými přáteli v KSMU například tím, že se připojíte k jedné z mnoha živých studentských společností nebo vytvoříte jeden z vašich vlastních! Naše velká a rozmanitá studentská komunita dělá velmi zajímavé prostředí pro socializaci, naučení nových dovedností a setkání s novými lidmi!

Budete také mít možnost navštívit místní historické zajímavosti, abyste navštívili a prozkoumali své nové přátele a dozvěděli se více o ruské kultuře a historii. Mohli byste strávit hodiny v místních kavárnách, obchodech a muzeích nebo si projít jednu z krásných parků v okolí.

Osnovy

O Škole

Otázky