Keystone logo

Kelley School of Business Indiana University

A logo

Úvod

Kelley School nabízí špičkové obchodní vzdělání zaměřené na vedení vás k vašemu skutečnému skutečnému úspěchu. V Kelley School of Business se zabýváme vytvářením kariérního postupu. Naši studenti mají talent uspět, pokoru růst a vytrvalost vytrvat. Tento duch - v kombinaci se vzděláním, které může poskytnout pouze elitní Kelley School - vede k absolventům s znalostmi a dovednostmi potřebnými k řešení nových výzev, k tomu, aby bylo možné provést pozitivní změnu a přispět do jejich organizací od prvního dne. Naše kořeny máme v prvním obchodním kurzu nabízeném na Indiana College v Bloomingtonu v roce 1830. Indiana College se stala Indiana University a School of Trade and Finance, založená v roce 1920, se stala Kelley School of Business. V našem kampusu v Indianapolis nabízíme obchodní kurzy od roku 1916, v roce 1952 jsme realizovali vzdělávání vedoucích pracovníků a v celosvětovém měřítku rozvíjíme obchodní vzdělání. Naše časová osa představuje více než 100 let obchodní dokonalosti. Zaměstnavatelé nám říkají, že hledají naše studenty a absolventy pro jejich pozitivní, pracovitý přístup a jejich důvěru, která pochází z reálného světa, aplikovatelného vzdělávání, které naše fakulta poskytuje na všech úrovních. Naši členové fakulty požadují a získávají to nejlepší z našich studentů. Studenti Kelley se učí, jak řídit výsledky. Tato kvalita se odráží v našich výjimečných pracovních nabídkách studentů, reputaci našich kariérních služeb a naší globální pozici špičkové obchodní školy.

Jděte od okamžiku k hybnosti

V životě existují okamžiky významnosti. Stávají se kdekoli a kdykoli. Záblesk inspirace pro nové podnikání, úvod do mentora, přistání velké práce - jsou to klíčové okamžiky, které vás definují. A bez řádného školení a podpory je to všechno: jediné okamžiky, které končí, když končí. S Kelleym tyto okamžiky explodují do řetězových reakcí příležitosti. Nejste na ně jen připraveni; jste schopni je navigovat a vést vás k vlastnímu skutečnému úspěchu.

Mise

Posláním Kelley School of Business je transformovat životy studentů, organizací a společnosti prostřednictvím vzdělávání a výzkumu v oblasti řízení. Naším cílem je produkovat: a) studenty, kteří jsou občany světa a mají pozitivní dopad na jejich organizace a na společenství, ve kterých žijí, a b) výzkum, který rozvíjí jak teorii, tak praxi. Zdůrazňujeme přístup založený na spolupráci, který podporuje vytváření partnerství s přidanou hodnotou mezi fakultami, studenty, absolventy, dalšími univerzitami a akademickými jednotkami na IU a se soukromými a neziskovými organizacemi. Ve škole Kelley jsme odhodláni udržovat systém hodnot založený na:

 • Etické chování a integrita
 • Dokonalost, profesionalita a hrdost na všechno, co děláme
 • Osobní iniciativa a individuální odpovědnost
 • Plné zapojení všech našich fakult a zaměstnanců do plnění úkolů školy
 • Probíhající inovace v našich programech a stipendiích
 • Duch spolupráce, zdvořilosti, respektu a kolektivního jednání ve všech kontextech
 • Otevřená a přímá komunikace
 • Rozmanitost a inkluzivita a
 • Spravedlivé a spravedlivé uznání výkonu

Další informace o: Kelley / Manchester Global MBA

Místa

 • Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • 801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

 • Manchester

Otázky