Keystone logo
Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Úvod

Připravujeme naše studenty, aby se postavili výzvám dynamické, smysluplné kariéry, vyzbrojeni důvěrou a soucitem, aby měli trvalý dopad na své pacienty a jejich komunity.

Naše mise

Připravit lidi na to, aby sloužili jako kompetentní profesionálové, aby mohli pokročit ve své kariéře a věnovat se celoživotnímu vzdělávání.

Výsledky institucionálního učení

Všichni absolventi jsou vyškoleni, aby:

  • Využijte výzkum založený na důkazech v praxi
  • Slouží různým komunitám a zainteresovaným stranám
  • Prokázat dovednosti celoživotního učení
  • Vystupujte jako kompetentní profesionálové

Naše vize

Usilujeme o vytvoření vzdělávacího prostředí, které změní životy lidí, kterým sloužíme, a umožní jim mít větší pozitivní dopad na své komunity.

Ošetřovatelství a zdravotní péče je to, co děláme

Joyce je nejlépe známá pro vzdělávání sester. Nabízíme ošetřovatelské služby před a po udělení licence Pathways navržené tak, aby podporovaly studenty bez ohledu na jejich umístění a předchozí vysokoškolské zkušenosti. Bez ohledu na to, zda jste v ošetřovatelství nováčci nebo chcete pokročit ve své kariéře ošetřovatelství, můžeme vám pomoci dosáhnout vašich cílů.

Náš závazek vůči zdravotnickým vědám přesahuje ošetřovatelství. S naším programem ergoterapeutického asistenta podporujeme studenty, kteří hledají smysluplnou kariéru v ergoterapii.

Joyce je prosperující instituce s pulzující vzdělávací komunitou složenou z vynikajících studentů, úspěšných absolventů a hvězdných učitelů, kteří jsou odborníky na danou problematiku ve svých příslušných oborech – všichni se zavázali pečovat o studenty, pacienty a navzájem.

Jako student Joyce byste měli očekávat, že budete vyzváni, obohaceni a transformováni. Vyzýváme naše studenty, protože profese, které hledají, vyžadují jednotlivce, kteří si zaslouží velkou důvěru. Obohacujeme naše studenty, aby jako absolventi mohli dále obohacovat své komunity. A konečně, věrni Joyce v jeho jádru, měli byste očekávat, že se budete pohybovat rychle, nikdy nebudete obětovat kvalitu a budete mezi svými vrstevníky nositelem standardu.

Místa

  • Draper

    12257 Business Park Dr, Draper, UT 84020, 84020, Draper

    Otázky