Keystone logo
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Úvod

Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health (BSPH), škola veřejného zdraví číslo jedna na světě, se věnuje zlepšování zdraví pro všechny lidi a vzdělávání rozmanité globální komunity výzkumných vědců, odborníků v oblasti veřejného zdraví, a další v pozicích pro podporu veřejného zdraví.

Naši studenti, vyučující a vědci zachraňují životy každý den. Na BSPH se budete učit po boku lídrů, kteří impozantně přispívají ke zdraví veřejnosti – lokálně, celostátně i globálně.

Pod vedením renomovaných odborníků aktivně pracujících v oboru nabízíme osobní a online magisterské, doktorské a certifikační programy určené pro pracující profesionály.

S více než 80 centry a instituty v BSPH existuje nespočet příležitostí pro studenty vystoupit ze třídy a do komunity, aby uvedli řešení v oblasti veřejného zdraví do praxe.

Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health je místo, kde získáte znalosti o skutečném světě a podpoříte svou vášeň pro zlepšování zdraví ve všech fázích života, přičemž zajistíte, že okolnosti nebudou určovat osud zdraví.

Připojte se k nám v ochraně zdraví a záchraně životů – milionů najednou. Vyžádejte si informace o našich diplomech ještě dnes.

Ohlasy studentů

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • USA Online

  USA Online, Spojené státy americké

  • Baltimore

   North Wolfe Street,615, 21205, Baltimore

   Otázky