Keystone logo

JAMK University of Applied Sciences

A logo

Úvod

Vítejte v JAMK

Naše univerzita aplikovaných věd se nachází ve středním Finsku a je součástí většího centra znalostí, které vytváří odrazové můstky pro lepší zítřky. Po absolventech JAMK je poptávka: mají know-how, správný přístup a jsou hrdí na své odborné dovednosti. Být profesionálem vám nabízí více možností v životě a kariéře.

Nabijte svou kreativitu – zde na JAMK . Vaše budoucnost začíná zde!

Vyberte si svou vlastní cestu ze šesti studijních oborů

Získejte prakticky orientovaný bakalářský titul a začněte svou vlastní mezinárodní kariéru ve finském Jyväskylä. Bakalářské tituly se skládají z 210–240 kreditů a jejich standardní doba dokončení se pohybuje od 3,5 do 4 let.

Přihlášky do bakalářských studijních programů v anglickém jazyce lze podávat ve dnech 4. – 18. ledna 2023. Mezi naše studijní obory patří Business Administration , ICT , Cestovní ruch a pohostinství , Sociální služby a zdravotnictví , služby a zdravotnictví,Technika a doprava a Vzdělávání odborných učitelů .

Město Jyväskylä

Jyväskylä má čtyři krásná roční období, od teplých zelených let po ostré bílé zimy. Město se nachází ve středním Finsku a je obklopeno četnými nádhernými jezery a malebnou přírodou. Finsko i Jyväskylä jsou bezpečná místa pro studium a život. Jyväskylä je velmi dynamická. Podívejte se na sportovní a kulturní vyžití, nemluvě o restauracích a kavárnách!

Ponořte se do příležitostí, které Jyväskylä nabízí na visitjyvaskyla.fi! !

Možnost přijetí 2

Vízové požadavky

Místa

  • Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

Otázky