Keystone logo
James Cook University Online Online absolventský certifikát ošetřovatelství
James Cook University Online

Online absolventský certifikát ošetřovatelství

8 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Mar 2024

AUD 2 740 / per course *

Dálkové studium

* na předmět. FEE-HELP je k dispozici

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Poskytněte vášnivým ošetřovatelským profesionálům více možností kariéry

Jste připraveni prosadit se v ošetřovatelství? Tento kurz vám pomůže připravit se na systém zdravotní péče zítřka.

Online Graduate Certificate of Nursing Univerzity Jamese Cooka vám poskytne podporu, kterou potřebujete k dosažení svých profesionálních cílů v dnešním rychle se rozvíjejícím systému zdravotní péče.

Australské zdravotnictví se mění. Vlády, průmysl a poskytovatelé zdravotní péče pracují chytřeji, aby pokryli rostoucí náklady spojené s rostoucí poptávkou po našem zdravotním systému.

V JCU Online's Graduate Certificate of Nursing rozvinete pokročilé znalosti a odborné dovednosti ve zvoleném ošetřovatelském oboru. Budete moci převzít vedoucí role v ošetřovatelství ve své oblasti praxe, získat větší profesionální uznání a zvýšit svůj potenciál chopit se nových příležitostí ve své kariéře ošetřovatelů.

Náš 100% online kurz vám poskytuje flexibilitu při studiu vaší kariéry a rodinných závazků. Můžete studovat kdekoli a kdykoli vám to vyhovuje.

Pokud chcete posílit svůj příspěvek ke zlepšení ošetřovatelské praxe a poskytovat lepší péči o pacienty, vaše konečná ošetřovatelská kariéra začíná zde.

100% online a na částečný úvazek

Zrychlete svou kariéru pomocí flexibilního studia, které můžete balancovat kolem svého života. Studujte jeden předmět najednou a dokončete svůj titul za pouhých 8 měsíců na částečný úvazek.

Vyberte si svou kariéru Pathway

Vyberte si specializaci buď na pokročilou praxi, vzdělávání nebo vedení a management, nebo zkombinujte dva a absolvujte dvouoborový obor.

Jedna z 10 nejlepších ošetřovatelských škol v Austrálii

JCU je jedním z 10 nejlepších vychovatelů zdravotních sester v Austrálii. Budete studovat a spojovat se s lídry v oboru, specialisty a zkušenými zdravotními akademiky.

Personalizovaná podpora pro váš úspěch

100% online absolventský certifikát ošetřovatelství JCU Online je podpořen naším závazkem osobně vás podporovat a povzbuzovat po dobu trvání vaší studijní cesty.

Budete dostávat nepřetržitou personalizovanou podporu od svého vlastního poradce pro úspěch, který vám bude k dispozici, když je budete potřebovat, a bude se snažit, abyste byli na cestě k dosažení vašich studijních cílů.

A co víc, silné vazby JCU Online s průmyslem a výzkumnými sektory znamenají, že budete mít příležitost rozšířit svou profesní síť a prozkoumat nové kariérní příležitosti, když budete pracovat na dokončení své kvalifikace. Díky pravidelným příležitostem k interakci s kolegy a akademickými pracovníky je online učení s JCU Online vždy poutavé.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • BSN v ošetřovatelství
  • Harrisonburg, Spojené státy americké
 • Přidružený titul v oboru ošetřovatelství
  • Kenosha, Spojené státy americké
  • Walworth, Spojené státy americké
 • Master of Science v oboru zdravotní sestra
  • Arlington, Spojené státy americké