Keystone logo
Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Úvod

EAN Jedná se o vysokou školou, která má v úmyslu vytvořit vzdělávací komunity, kde si analyzovat, diskutovat, reflektovat a produkovat znalosti o manažerských věd, se zvláštním důrazem na kulturní a společenský význam vzdělávacích procesů a služeb, které jsou převáděny ke komunitě.

Jejím cílem je vyškolit odborníky podnikatele kompetentní vést projekty v měnícím a globálních souvislostech, s použitím systému založeného na sociální odpovědnosti a vytváření znalostí, které přispívají k přístupu společenského a hospodářského rozvoje managementu.

Jsou to principy činnosti:

Humanistický trénink. Význam společenského kontextu ve vzdělávacím návrhu. Množné účast na výstavbě projektu kvality, inovace a začleňování. Odpověď na požadavky společnosti a na trh.

Jsou to jejich prioritní hodnoty:

milovat objednávka svědek Senior duch vytrvalost solidarita dokonalost

Jejich vizí je být instituce, lídr v oblasti školení odborníků podnikatelů, ve spolupráci s výrobním sektorem a vytváření inovativní znalosti důležité pro hospodářský a sociální rozvoj.

vstupné

Závody, které diktuje Graduate Institute of Business School Argentině spustit dvakrát ročně: Duben a Srpen, Volná místa jsou omezeny a jsou poskytovány v přísném pořadí registrace.

Časy kurzy jsou nabízeny na základě kvót, a z tohoto důvodu volby se sníží do té míry, že jsou dokončeny.

Rezervace pro registraci lze podat do jednoho roku před začátkem kariéry zvolili.

dokumentace požadovaná

fotokopie DNI 2 fotky 4 barvy x 4 Legalizována fotokopie potvrzení o studiu. Fyzikální vhodné.

Pokud jste blízkosti našich místech můžete obrátit na instituci a ověřovat dokumenty předložené v originále a fotokopie naše služby studenta Center. Pokud žijete na venkově, můžete do zprávy elektronické pošty fotokopie legalizovány před notářem.

Dodatečné požadavky pro vstup

Rozhovor s vzdělávací instituce poradce Podílet se na den bažanti s akademickými orgány Carrera.

Labor web

Jedním z cílů je usnadnit IUEAN jejich studenti vložením do odborného světa. Za tímto účelem má platforma s názvem Web Laboral představující novou pracovní nabídky každý týden. Studenti mohou nahrát svůj životopis a žádat o různé vyhledávání od juniory na manažerských pozicích. Na druhou stranu, pro ty, kteří si své první kroky na trhu práce IUEAN má stáž, kde mohou studenti získat prvních nástrojů v oblasti svého zájmu a na konci, je hodnocena firmou aby bylo možné pozorovat jejich vývoj v poště.

Místa

  • Sede Centro: Av. Córdoba 1690 Capital Federal Sede Zona Norte: Av. Santa Fé 2162 Martínez, , Buenos Aires

Otázky