Keystone logo
© Domus Academy
Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

Úvod

Istituto Stomatologico Toscano, nejlepší místo k učení

Istituto Stomatologico Toscano , Nadace pro klinické, výzkumné a pokročilé vzdělávání v zubním lékařství, je zaměřena na zubaře a dentální hygienisty, stomatologické ordinace a zdravotníky, aby vyškolila odborníky v prevenci a léčbě v zubním oboru.

Celoživotní učení je pro každého, kdo pracuje ve zdravotnictví, nezbytné, aby držel krok s technologickým pokrokem a vývojem účinnějších a méně invazivních léčebných postupů. To je přesně hlavní poslání Istituto Stomatologico Toscano, jehož profesionálové předávají studenty a profesionály, kteří chtějí nadále rozvíjet své dovednosti.

Zkušenosti a vysoká úroveň učitelů Vědecký význam

Vyhrazená vzdělávací zařízení Strategické umístění

Istituto Stomatologico Toscano v Lido di Camaiore v provincii Lucca se zabývá vzděláváním a vývojem programů dalšího vzdělávání zubních lékařů, dentálních hygienistů a zubních asistentů.

Vysokoškolská škola je zaměřena jak na studenty, kteří získali tříleté vzdělání, tak na ty, kteří získali vysokoškolské vzdělání v oboru specializace nebo staré školy, a také na profesionály, kteří se chtějí vrátit do hry, prohloubit své dovednosti a zvýšit kvalita služeb, které nabízejí svým pacientům.

Informace o počátečních kurzech, přijímacích řízeních a registračních nákladech si můžete vyžádat zasláním zprávy. Jeden z našich zaměstnanců vás bude kontaktovat a poskytne vám všechny potřebné informace.

20Roky formace

150Poskytované kurzy

3000Účastníci

Partner ústavu

Od svého vzniku byla vzdělávací činnost institutu organizována a organizována ve spolupráci s množstvím italských a zahraničních univerzit a dnes je založena na převládající spolupráci s Mezinárodní univerzitou zdravotnictví a lékařských věd v Cambridge v Římě (UniCamillus).

UniCamillus je nová univerzita zaměřená výhradně na lékařské a zdravotnické vědy. Jeho povolání je mezinárodní a je zaměřeno na italské, evropské a studenty mimo EU, kteří hledají lékařskou profesi a medicínu v globálním smyslu.

Didaktická nabídka je velmi široká a zahrnuje praktické výcvikové kurzy pro pacienty, kurzy dalšího vzdělávání, specializační kurzy a magisterské a magisterské programy na úrovni I. a II.

138680_pexels-photo-305565.jpeg

Aktivity IST

Istituto Stomatologico Toscano v podstatě představuje postgraduální stomatologickou školu a organizuje magisterské kurzy na úrovni I a II, specializační kurzy, praktické výcvikové kurzy pro pacienty a kurzy dalšího vzdělávání.

Všichni odborníci mají dlouholetou a kvalifikovanou zkušenost s organizováním a vedením univerzitních kurzů, což zaručuje vysokou kvalitu výuky.

Témata zahrnutá v kurzech IST

Didaktický program kurzů dalšího vzdělávání v zubním lékařství ovlivňuje všechny stomatologické obory, za účasti vysoce kvalifikovaných učitelů, italských i zahraničních.

Dotýká se všech nejzajímavějších témat moderní stomatologie, včetně implantologie, orální chirurgie, parodontologie, ortodoncie, kosmetické stomatologie, právní stomatologie, konzervativního, laseru v implantologii, orální hygieny, speciální léčby pacientů, počítačové asistované implantologie, počítačové asistované implantologie , regenerativní a rekonstrukční zubní chirurgie a metodologie výzkumu.

Další vzdělávání zubních lékařů

Každý, kdo pracuje ve zdravotnictví, musí absolvovat opakovací kurzy pro průběžné odborné vzdělávání. Tyto studie nabízejí odborníkům příležitost neustále obnovovat své znalosti, objevovat nejnovější technologické inovace a nabízet lepší služby všem svým pacientům.

V oblasti stomatologie nabízí IST více než deset let dovednosti a zkušenosti našich vysoce kvalifikovaných pedagogických pracovníků. Kontaktujte IST prostřednictvím kontaktního formuláře a vyžádejte si další informace.

doctor, medical, medicine

Mezinárodní univerzita zdraví a lékařských věd v Saint Camillus v Římě (UniCamillus)

Univerzita zaměřená výhradně na zdravotnictví a lékařské vědy

Mezinárodní univerzita zdraví a lékařských věd v Saint Camillus (UniCamillus) - univerzita zaměřená výhradně na zdraví a lékařské vědy. UniCamillus obdržel schválení univerzitních předpisů a vzdělávacích nařízení 20. června 2017 od CUN (Italská národní univerzitní rada) a akreditaci ANVUR (Italská národní agentura pro hodnocení univerzity a výzkumu) dne 5. září 2017.

Dne 28. listopadu 2017 podepsalo ministerstvo školství, univerzity a výzkumu vyhlášku o založení univerzity, později zaregistrovanou u Účetního dvora a zveřejněnou v Úředním věstníku italského práva č. 3. 4., 2018.

Mise

Mezinárodní univerzita zdravotnictví a lékařských věd v Saint Camillus (UniCamillus) vítá studenty z celého světa a školí je, aby se stali univerzálními lékaři nebo zdravotnickými pracovníky a zaměřili se také na choroby znevýhodněných zemí.

Z tohoto důvodu je univerzita určena zejména studentům z EU a mimo EU, kteří projevují humanitární, vědecký a profesní zájem o zdravotní problémy ovlivňující zejména rozvojové země. Absolventi UniCamillus budou mít vždy na paměti humanitární hodnoty získané v průběhu studia, zejména důstojnost pacienta, považovaného za člověka s vlastní citlivostí. Univerzita je světská a vítá studenty všech vír.

Poslání univerzity je inspirováno Camillus De Lellis: na konci 16. století významně přispěl k definování kritérií a organizaci účinného systému zdravotní péče, vypracováním a provedením prvního moderního postupu nemocniční péče, stanovením základních zásady úcty a důstojnosti pacienta.

Cíle vzdělávání

Cílem vzdělávacího programu je vyškolit lékaře a zdravotnické pracovníky, kteří jsou schopni působit na světové úrovni, tak, aby mohli řešit zdravotní potřeby i v nepřirozených zemích. V souladu s humanitární misí UniCamillus je v průběhu studijní cesty kladen důraz na vzájemné vztahy mezi obsahem základních a klinických věd, se zvláštním důrazem na interdisciplinaritu medicíny.

V souladu s mezinárodním rozměrem univerzity se mnoho studijních programů vyučuje v angličtině. K dispozici jsou vzdělávací pomůcky a podpůrné programy, které studentům pomáhají zlepšovat si znalosti angličtiny během kurzů, dokud nedosáhnou úrovně nezbytné k tomu, aby mohli používat svou kvalifikaci ve většině zemí světa bez jakékoli jazykové bariéry.

Místa

  • Lido di Camaiore

    Lido di Camaiore, Camaiore, Lucca, Tuscany (Italy), , Lido di Camaiore

  • La Spezia

    La Spezia, Itálie

    Otázky