Keystone logo
ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

Úvod

Mezinárodní vzdělání je dnes na denním pořádku, jak se svět stává více a více globální vesnice. My v ISB vášnivý nabízet našim zahraničním studentům náročné, smysluplné a relevantní vzdělávací zkušenosti v oblasti Dublin, Jako ISB je státní instituce, uznaný si můžete být jisti, že vynikající akademické standardy.

Naše programy jsou navrženy tak, aby vám poskytl znalostí, dovedností a kompetencí, které zvýší vaši profesní kariéru. Snažíme se poskytovat kontext a materiály, které vám pomohou rozvíjet jako fyzická osoba v multikulturním prostředí.

Studenti z Spojené státy americké a Evropa setkávají každý semestr na ISB sdílet tuto zkušenost. Naše centrum města Zařízení pro zajistí jste v srdci rušného a kosmopolitního města. Náš zkušený a vysoce kvalifikovaný personál a lektorů snaží zajistit, že váš čas v Irsku bude i obohacující a náročná.

ISB Dublin je soukromá obchodní škola, která se specializuje na semestr do zahraničí programy pro zahraniční studenty. Jsme akreditované kvality a kvalifikací Irska (QQI - dříve HETAC). Byli jsme založena v roce 2009 av současné době má přibližně 135 studentů za semestr. Máme na částečný úvazek fakultu 17 lektorů. Úzce spolupracujeme s našimi partnerskými institucemi v Francie, Německo, ŠPANĚLSKO, Rusko, Dánsko, Rakousko, Portugalsko a Lotyšsko.

Jsme také Dublin centrum pro CEA (pro kulturní zkušenosti v zahraničí), americký studia v zahraničí organizace se sídlem ve Phoenixu v Arizoně. Naši američtí programy jsou akreditované University of New Haven, Connecticut. Jsme také členem EAIE (Evropská asociace Institutes of školství), Businet (síť mezinárodních obchodních škol) a fóra pro vzdělávání (se sídlem v USA studovat v zahraničí organizace).

Místa

  • International School of Business, Wicklow House, 84-88 South Great Georges Street, , Dublin

Otázky