Keystone logo
Illinois Institute of Technology Bakalář věd v behaviorálním zdraví a wellness
Illinois Institute of Technology

Bakalář věd v behaviorálním zdraví a wellness

Chicago, Spojené státy americké

126 Hours

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Na kampusu

* za 18 kreditních hodin pro akademický rok 2022–2023 jsem 29 628 $ pro Mies Campus

Úvod

Lékař ve druhém ročníku může léčit 80 procent lidí se srdečním onemocněním tím, že jim dá jednoduchý návod: lépe jíst, více cvičit a spát a přestat kouřit. Snadné, že? Problém je v tom, že vědět, co dělat, je mnohem jednodušší, než vědět, jak to udělat. Návyky životního stylu jsou zakořeněny roky nenápadného zneužívání našeho těla. V tomto ohledu to pro medicínu nejsou problémy; jsou to psychologické problémy.

Jako student programu Bachelor of Science v programu Behaviorální zdraví a wellness na Lewis College of Human Sciences rozvinete své chápání toho, jak volby životního stylu ovlivňují zdraví v průběhu času, a jak navrhnout individualizované programy na podporu zdravého života, nejčastěji souvisejících. na výživu, cvičení a užívání tabáku a alkoholu. Stanete se také obhájcem pacientů, kteří budou vzdělávat pacienty, jak se orientovat v skličující byrokracii zdravotnických služeb.

přehled programu

Zajímá nás, jak životní styl ovlivňuje zdraví a pohodu. Naši studenti se učí vytvářet individualizované programy na podporu zdravého života, nejčastěji související s výživou, cvičením a užíváním tabáku a alkoholu. Učí se také být skvělými trpělivými obhájci.

Behaviorální zdraví a wellness studijní program poskytne studentům široké pochopení toho, jak volby životního stylu ovlivňují zdraví, a jak zdravotníci navrhují programy na podporu zdravého životního stylu. Studenti rozvinou porozumění třem základním oblastem:

  • Vývoj a implementace intervence
  • Koordinace komunitní péče
  • Politika veřejného zdraví

Podpora dovedností v těchto vzájemně souvisejících oblastech připraví absolventy na širokou škálu zdravotních/wellness profesí v soukromém podnikání a průmyslu, komunitních organizacích a zdravotnickém prostředí.

Behaviorální zdraví a wellness stupeň je navržen jako interdisciplinární program, který kombinuje ročníkovou práci v psychologii, sociologii, politologii a vědě o výživě s cílem řešit podporu zdraví na individuální, institucionální a společenské úrovni. Učební osnovy oboru behaviorální zdraví a wellness poskytnou studentům široké pochopení psychologického, sociálního a kulturního kontextu zdravotního chování, včetně souvisejících teorií, dovedností a nově vznikajících technologií.

Flexibilní učební plán umožňuje přizpůsobit titul podle zájmů studentů a kariérních cílů. Studenti si mohou vybrat specializaci na psychologii zdraví, veřejné zdraví nebo výživu. Studijní program bude zahrnovat projekt vyvrcholení navržený tak, aby integroval a uplatňoval koncepty a dovednosti získané v rámci osnov. Vrcholem bude individuálně přizpůsobený projekt definovaný ve spolupráci s fakultním poradcem, který bude obvykle zahrnovat umístění v terénu a může zahrnovat výzkumnou složku.

Proč je Illinois Tech jednou z nejlepších univerzit v zemi

Jako student Illinois Tech budete automaticky považováni za štědrá institucionální stipendia naší univerzity. V průměru to představuje úsporu 107 472 USD na školném a ubytování pro každého studenta během vašich čtyř let na Illinois Tech (134 340 USD za pět let, na základě údajů z podzimu 2021).

Jsme odhodláni dramaticky snížit náklady na váš titul, takže se můžete soustředit na učení na jedné z nejdynamičtějších a nejinovativnějších univerzit v zemi.

Chcete další skvělé důvody?

  • Kromě našeho institucionálního stipendia uděluje Illinois Tech v průměru našim studentům dalších 34 412 $ za školné na základě potřeby během čtyř let (43 015 $ po dobu pěti let). (mezi FAFSA filers, podzim 2021)
  • Jsme 44. škola s nejlepší hodnotou v zemi (US News & World Report)
  • 98 % našich studentů dostává nějakou formu finanční pomoci
  • Průměrný nástupní plat našich vysokoškoláků je 63 938 $

Vybavení

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky