Keystone logo

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

A logo

Úvod

iCLA bude 12. listopadu pořádat online akci pro mezinárodní studenty

Zaregistrujte se a přidejte se k nám zde

Vyberte si svobodná umění. V Japonsku.

International College of Liberal Arts ( iCLA ) je čtyřletá vysoká škola svobodných umění v americkém stylu, kde je primárním vyučovacím jazykem angličtina. Studenti si mohou vybrat ze široké škály kurzů jako součást inovativního kurikula, které vede k bakalářskému titulu v oboru mezinárodní svobodná umění. Pouhých 90 minut západně od Tokia kombinuje iCLA multikulturní vzdělávací prostředí s krásně tradičním japonským prostředím ve stínu hory Fuji. iCLA nabízí studentům jedinečnou příležitost ponořit se do samotné podstaty japonské kultury a zároveň získat moderní a globálně relevantní vzdělání v našich nejmodernějších zařízeních.

Všichni vysokoškoláci iCLA sdílejí zkušenosti s osnovami vysoké školy svobodných umění ve studiu směrem k našemu inovativnímu titulu Bachelor of International Liberal Arts. iCLA plán iCLA byl navržen tak, aby kultivoval kritické, kreativní, nezávislé a globální myšlení. Studenti iCLA učí, jak získávat a analyzovat znalosti, aby mohli vytvářet své vlastní odpovědi na prastaré otázky.

Náš rezidenční areál poskytuje interkulturní životní zkušenost a zajišťuje, že témata internacionalizace a globalizace probíhají po celý život v iCLA , nejen ve třídě. Malé interaktivní třídy jsou jádrem našeho pedagogického přístupu. Nízké poměry mezi studenty podporují úzké vztahy mezi instruktory a studenty a zlepšují komunikaci a spolupráci mezi studenty.

Společná zkušenost v prvním ročníku zahrnuje zaměření na kurzy základů a souhrnné kurzy, což je skvělý způsob, jak studenti najít to, co je pro ně zajímavé, a učinit informované rozhodnutí o jejich hlavní oblasti studia.

Ve druhém ročníku se studenti blíže podívají na svůj obor a přitom absolvují různé kurzy a workshopy zážitkového učení. Tradiční obory Global Business and Economics a Politologie jsou obohaceny integrací s kurzy Data Science, Psychology a Sociology, které poskytují hloubku a šířku. Kurzy umění, hudby, jazykových umění a múzických umění mají symbiotický vztah v hlavních oborech japonských studií a mezioborových umění. Jedinečnou povahu humanitních věd přináší filozofie „navrhni si vlastní hlavní obor“, kde si studenti mohou vybrat širokou škálu kurzů z různých oborů a navrhnout si svůj vlastní obor.

Ve třetím ročníku mají studenti dobrý přehled o svém oboru a mohou se věnovat prohlubujícímu studiu v hlavním studijním oboru. Studenti mohou studovat v zahraničí (volitelné pro zahraniční studenty) v jedné z více než 60 partnerských škol ve 30 zemích.

V posledním roce se zaměřuje na seminář pro seniory a projekt absolventského výzkumu (GRP). GRP umožňuje studentům předvést své dovednosti psaní, kritického myšlení a řešení problémů, které se naučili během vysoké školy. Studenti rozvíjejí nezávislé myšlení tím, že diskutují a sdílejí svůj výzkum se skupinou vrstevníků a připravují se na rozhodování o dalších krocích po škole.

Možnost přijetí 2

Místa

  • Yamanashi Prefecture, Japan, , Kofu

Otázky