Keystone logo
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Úvod

Vyberte si svobodná umění. V Japonsku.

International College of Liberal Arts ( iCLA ) je čtyřletá vysoká škola svobodných umění v americkém stylu, kde je primárním vyučovacím jazykem angličtina. Studenti si mohou vybrat ze široké škály kurzů jako součást inovativního kurikula, které vede k bakalářskému titulu v oboru mezinárodní svobodná umění. Pouhých 90 minut západně od Tokia kombinuje iCLA multikulturní vzdělávací prostředí s krásně tradičním japonským prostředím ve stínu hory Fuji. iCLA nabízí studentům jedinečnou příležitost ponořit se do samotné podstaty japonské kultury a zároveň získat moderní a globálně relevantní vzdělání v našich nejmodernějších zařízeních.

Zaregistrujte se na virtuální otevřený kampus iCLA 18. listopadu

Všichni vysokoškoláci iCLA sdílejí zkušenosti s osnovami vysoké školy svobodných umění ve studiu směrem k našemu inovativnímu titulu Bachelor of International Liberal Arts. iCLA plán iCLA byl navržen tak, aby kultivoval kritické, kreativní, nezávislé a globální myšlení. Studenti iCLA učí, jak získávat a analyzovat znalosti, aby mohli vytvářet své vlastní odpovědi na prastaré otázky.

Náš rezidenční areál poskytuje interkulturní životní zkušenost a zajišťuje, že témata internacionalizace a globalizace probíhají po celý život v iCLA , nejen ve třídě. Malé interaktivní třídy jsou jádrem našeho pedagogického přístupu. Nízké poměry mezi studenty podporují úzké vztahy mezi instruktory a studenty a zlepšují komunikaci a spolupráci mezi studenty.

Společná zkušenost v prvním ročníku zahrnuje zaměření na kurzy základů a souhrnné kurzy, což je skvělý způsob, jak studenti najít to, co je pro ně zajímavé, a učinit informované rozhodnutí o jejich hlavní oblasti studia.

Ve druhém ročníku se studenti blíže podívají na svůj obor a přitom absolvují různé kurzy a workshopy zážitkového učení. Tradiční obory Global Business and Economics a Politologie jsou obohaceny integrací s kurzy Data Science, Psychology a Sociology, které poskytují hloubku a šířku. Kurzy umění, hudby, jazykových umění a múzických umění mají symbiotický vztah v hlavních oborech japonských studií a mezioborových umění. Jedinečnou povahu humanitních věd přináší filozofie „navrhni si vlastní hlavní obor“, kde si studenti mohou vybrat širokou škálu kurzů z různých oborů a navrhnout si svůj vlastní obor.

Ve třetím ročníku mají studenti dobrý přehled o svém oboru a mohou se věnovat prohlubujícímu studiu v hlavním studijním oboru. Studenti mohou studovat v zahraničí (volitelné pro zahraniční studenty) v jedné z více než 60 partnerských škol ve 30 zemích.

V posledním roce se zaměřuje na seminář pro seniory a projekt absolventského výzkumu (GRP). GRP umožňuje studentům předvést své dovednosti psaní, kritického myšlení a řešení problémů, které se naučili během vysoké školy. Studenti rozvíjejí nezávislé myšlení tím, že diskutují a sdílejí svůj výzkum se skupinou vrstevníků a připravují se na rozhodování o dalších krocích po škole.

Přijímací řízení

Jak se přihlásit

Podání žádosti u iCLA je snadné prostřednictvím našeho online aplikačního systému. V závislosti na vaší přijímací kategorii existují různé postupy:

Zahraniční studenti se mohou přihlásit online.Japonští studenti, kteří studovali v rámci zahraničního kurikula alespoň dva roky mezi 7. a 12. ročníkem a splňují naše požadavky na anglický jazyk TOEFL iBT 76 (nebo ekvivalentní akceptovaný test odborné způsobilosti), se mohou také přihlásit prostřednictvím našeho mezinárodního online systému přihlášek podle stejného postupu. pokyny jako pro mezinárodní žadatele.Japonští studenti, kteří nestudovali v rámci zahraničního učebního plánu nebo nesplňují naše požadavky na angličtinu, naleznete podrobnosti o procesu podávání žádostí pro domácí studenty na naší domovské stránce.

Postup aplikace:

 1. Zkontrolujte, zda splňujete naše vstupní požadavky a zda máte nárok se přihlásit
 2. Vyplňte online formulář žádosti a nahrajte požadované dokumenty
 3. Zaplaťte poplatek za přihlášku ve výši 7 000 ¥
 4. Prověřování přihlášek a pohovor
 5. Oznámení o výsledcích

Metoda screeningu: Žádosti jsou hodnoceny na základě komplexní kontroly všech dokumentů, včetně eseje (Statement of Purpose) a pohovoru. Uchazeči budou individuálně kontaktováni emailem ohledně přijímacího řízení a výsledků stipendií.

Místa

 • Kofu

  2-7-17 Sakaori

Programy

  Instituce také nabízí:

  Otázky