Keystone logo
Hungkuang University

Hungkuang University

Hungkuang University

Úvod

7. května 1967 založil zakladatel Hungkuangu, Dr. Yu Lin Wang, Juniorku ošetřovatelské školy Hungkuang a pokračoval v otcově odkazu lékařské služby. 12. července téhož roku, po podpoře a ratifikaci ministerstva školství, se Dr. Yu Lin Wang stal prvním prezidentem školy.

V duchu hesla školy „Začněte od sebe, rozšiřte shovívavost na všechny“, Hungkuang pokračoval v rozšiřování svého vzdělávacího poslání a otevřel nová oddělení potravinářských věd a výživy, bezpečnosti a ochrany zdraví v průmyslu a správy zdravotní péče. V roce 1991 byla škola upgradována na Hungkuang Institute of Medical and Nursing Technology a přidala oddělení péče o děti a vzdělávání a kosmetiky v denních i nočních školních divizích.

V současné době existují 4 vysoké školy: Vysoká škola ošetřovatelství, Vysoká škola lékařské a zdravotní péče, Vysoká škola humanitních věd a sociálních inovací a Vysoká škola inteligentních technologií. Tyto čtyři vysoké školy podporují 22 kateder, 9 postgraduálních institutů a 1 doktorský program. Univerzita má studentský sbor 12 102. Univerzita je nejen uznávána jako lídr na Tchaj-wanu v oblasti zdraví a dobrých životních podmínek lidí, ale také provozuje přidruženou nemocnici pro péči o seniory a tři přidružené předškolní zařízení.

Místa

  • Taichung

    No. 1018, Sec. 6, Taiwan Boulevard, Shalu, 43302,, Taichung

    Programy

    Otázky