Keystone logo

National University of Ireland Galway School of Humanities

A logo

Úvod

Škola humanitních studií podporuje zájem a výzkum v mnoha multi-disciplinární oblastech s programy od kultury a kolonialismu na irských studií, angličtina, historie, filozofie a Olda irský k filmovému a digitálních médií. Dovednosti kritické analýzy, řešení problémů a jiných cenných dovedností dosaženo prostřednictvím našich inovativních vzdělávacích programů. Absolventi tedy jsou vybaveny tak, aby stát se zodpovědnými občany a oceňovány členy společnosti.

O univerzitě

S více než 17.000 studentů a více než 2400 zaměstnanců, NUI Galway má význačnou pověst pro výuku a excelenci ve výzkumu.

Naše pověst

NUI Galway získal národní a mezinárodní uznání jako univerzitního výzkumu-vedl se závazkem na nejkvalitnější teaching.

Naše Campus

Náš školní areál byl proměněn v posledním desetiletí prostřednictvím našich 400 milionů eur kapitálu programu. S více než 90 budov na 105 hektarů, univerzita se nachází přímo v centru města Galway.

Jak jsme Unique

Z naší pozice na samém okraji Evropy, jsme se oslovit svět, a máme nejvíce různorodý studentský sbor v Irsku. Irský jazyk a kultura, stejně jako dobrovolnictví a dosah komunity hrát silnou roli ve zkušenostech tady studentů.

The Irish Language

Jazyk má jedinečnou pozici na univerzitě, především kvůli jeho blízkosti k Connemara Gaeltacht - největší irské mluvící oblasti v Irsku.

Naše historie

Z královské vysoké školy na National University of Ireland, univerzita minulost se prolíná s historií Galway a Ireland.

Vysokoškoláci Vedle tradičních předmětů, jako je angličtina, historie a filozofie, studenti v humanitních oborech jsou také nabízela prostor pro rozvoj oblasti zájmu, jako jsou irských studií, žurnalistiky, Tvůrčí psaní, film nebo drama a divadelní vědy. Naše řada programů vysokoškoláka kombinují tradiční umělecké obory s těmito specializace tím poskytuje další prvek studentské kvalifikaci.

Doktorandů Naše škola má zářivou studentská vědecká obec s více než 120 doktorandů. Studenti jsou uzavřeno s nadřízeným v oblasti jejich zájmu a mít přístup k velké archivního fondu a široké výzkumné obce. Mnoho interaktivních konference, kooperační programy a iniciativy se konají každý semestr bude podpořen dynamickou komunitu výzkumných pracovníků.

Kromě toho, humanitní má dvacet jedna různých učil magisterských programů nabízí mnoho most k disertační výzkumu, nebo, a to zejména pro více profesionálně zaměřených programů, zvýšení zaměstnatelnosti. Mnoho z našich magisterského studia jsou nabízeny buď na plný úvazek nebo na částečný úvazek.

Zahraniční studenti Naše angličtina, historie a filozofie kurzy jsou oblíbené s mezinárodními studenty se několik set každý rok bere třídy. Naše malé třídy skupiny umožňují výměnu názorů a sdílení různých kultur. Většina našich vyučovaných magisterských programů mají kohortu zahraničních studentů, který vytváří zajímavou dynamiku a mix perspektiv ve třídě skupinách.

Místa

  • c/o School of Humanities, Galway, University Road, , Galway

Otázky