Keystone logo
© Domus Academy
Humanitas University

Humanitas University

Humanitas University

Úvod

Mezinárodní univerzita věnovaná Life Sciences v Miláně. Vzdělávání a školení plně integrované do Humanitas Hospital a vědeckého výzkumu.

Univerzita se velmi soustředila na růst svých studentů, jejich školení, klinické a výzkumné kariéry, v Itálii a v zámoří. Postgraduální studium na Lékařských speciálních školách, magisterských a pokročilých vzdělávacích programech a doktorských programech Inteligentní kampus technologicky pokročil ve své infrastruktuře a službách.

Internacionalizace, inovace, interakce, integrace s nemocnicí a výzkumným střediskem: takto žijeme univerzitní vzdělávání v biologických vědách a díky čemuž vyniká Humanitas University .

128326_DSC05101-2.jpg

Kurzy

Všechny naše kurzy jsou inspirovány konceptem aktivního učení, pečlivě vyváženou teorií a praxí, abychom zajistili, že naši studenti rozvíjejí dovednosti kritického a autonomního myšlení spolu se specifickými profesními schopnostmi.

Humanitas University připravuje své studenty na vzestup v klinických a výzkumných oblastech v Itálii nebo v zámoří. Všechny naše kurzy na Humanitas University rámují mezinárodní a stimulující prostředí. Snažíme se podporovat osobní a profesní růst našich studentů a věříme v rozvíjení ducha spolupráce, zvědavosti a odpovědnosti.

Dnes Humanitas University hostí 1400 vysokoškolských a postgraduálních studentů. Studenti bakalářského studia jsou rozděleni do 4 předmětů:

180 ročně pro MD v lékařství a chirurgii (anglicky); 60 ročně pro MEDTEC School (angličtina); 140 ročně za bakalářský titul v oboru ošetřovatelství (italština); 50 ročně za bakalářský titul v oboru fyzioterapie (italština).

Integrace s nemocnicemi Humanitas

Humanitas je první italskou nemocnicí, která byla společnou mezinárodní komisí certifikována jako akademická nemocnice. Je to jedna z technologicky nejvyspělejších evropských nemocnic a mezinárodně uznávaná pro výzkum nemocí imunitního systému. Humanitas má specializované jednotky pro léčbu onkologických, kardiovaskulárních, neurologických, ortopedických, autoimunitních a zánětlivých onemocnění. Má také špičkové oční centrum, vynikající centrum plodnosti a vysoce specializované oddělení nehod a mimořádných událostí. Lékařskou pomoc podporovanou nejlepšími odbornými znalostmi a multidisciplinárním přístupem doplňují stálé výzkumné činnosti zaměřené na zlepšení a personalizaci léčby. IRCCS Istituto Clinico Humanitas vede skupinu nemocnic v Itálii se sídlem v Miláně, Bergamu, Castellanze, Turíně a Catanii.

Mezinárodní rozměr

Humanitas přitahuje mladé lidi z Itálie a z celého světa a nabízí příležitost zapojit se do jedinečného druhu vzdělávání. Je to mezinárodní uzel pro vzdělávání lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů a výzkumných pracovníků, kteří jsou schopni zvládnout budoucí vědecké, technologické a sociální změny. Úzká integrace mezi nemocnicí, výzkumnými laboratořemi a univerzitou vytváří podmínky pro to, aby zdravotničtí pracovníci získali zkušenosti úzkou spoluprací s pacienty a současně získali metodologii a přísnost, kterou vědecký výzkum vyžaduje - prostředek k vytvoření synergie mezi klinickými a laboratorní praxe ve vzdělávacím kontextu.

Studenti mají možnost učit se od PRofessors, hostujících profesorů, kteří zahrnují 3 nositele Nobelovy ceny, a výzkumy s ověřenými mezinárodními zkušenostmi.

Studenti navíc mohou žít studijní zkušenosti v zahraničí díky mezinárodní síti s výzkumnými středisky a zahraničními lékařskými institucemi.

Integrovaný přístup ke vzdělávání a odborné přípravě

Na Humanitas University zajišťuje integrovaný výukový přístup, aby naši budoucí lékaři získali vedle klinických dovedností také teoretické znalosti. Multidisciplinární metody výuky zahrnují učení založené na problémech a na základě zkušeností. První přístup podporuje studenty v rozvíjení analytických a reflexních dovedností požadovaných během klinické praxe; druhý se zaměřuje na nezávislý výzkum, rozhodování a týmovou práci. Simulace také hraje zásadní roli v lékařském výcviku - je to místo, kde se studenti mohou učit v bezpečném a kontrolovaném prostředí pod dohledem lektorů, jejichž úlohou je usnadnit proces učení, protože cíle jsou progresivně náročnější, počínaje od historie a procedurální dovednosti, k vysoce věrné simulaci řízení pacientů ve složitých klinických scénářích.

Vlastnosti kampusu

Humanitas University je jedinou lékařskou školou v angličtině v Miláně s vlastním kampusem, který nabízí ubytování pro studenty jen pár kroků od vaší univerzity, nemocnice a výzkumného centra. Připojte se k naší mezinárodní studentské komunitě, žijte na bezpečném místě, ponořeni do zeleně, obklopeni vším, co můžete ve svém každodenním životě potřebovat!

Pro více informací o ubytování kontaktujte prosím ústav.

  Stipendia a financování

  Aby přilákala nejtalentovanější a nejmotivovanější kandidáty, vytvořila Humanitas University stipendijní program založený na zásluhách se stipendiem v hodnotě mezi 6 000 a 20 000 € každý rok.

  Pro více informací o stipendiích kontaktujte prosím institut.

  Žebříčky

  Humanitas University je nejvyšší novinkou v žebříčku Times Higher Education World University Rankings 2023

  Humanitas University poprvé vstoupila do mezinárodního žebříčku Times Higher Education (THE) , řadí se mezi 250 nejlepších univerzit na světě z 1799 analyzovaných univerzit a umístila se jako nejlepší nový příspěvek .

  Prof. Marco Montorsi, rektor Humanitas University , uvedl: „Jsme velmi potěšeni tímto výsledkem, který dokazuje, že italský výzkumný a univerzitní systém může čelit výzvě globální a evropské konkurence, zlepšit naše dovednosti a převzít rostoucí roli. v přitahování talentů. THE potvrdil dopad našeho vědeckého výzkumu, který získal skóre 99,7 ze 100, v souladu s ostatními mezinárodními žebříčky.“

  Žebříček THE je založen na 13 výkonnostních ukazatelích , které pokrývají všechny oblasti univerzitní činnosti: výuku, výzkum, vědecký dopad, transfer technologií a internacionalizaci.

  Život v kampusu a vybavení

  Naše mezinárodní kancelář podporuje studenty se všemi vstupními a administrativními procedurami (vízum, povolení k pobytu, zdravotní pojištění...).

  Naše poradenská služba nabízí bezplatnou a důvěrnou podporu při jakýchkoli potížích, s nimiž se můžete během studia na univerzitě setkat. Je to příležitost si o nich popovídat v důvěrném prostředí s odborně způsobilou osobou.

  Humanitas nabízí přípravný kurz USMLE pro všechny studenty, kteří chtějí složit zkoušku a zahájit svůj pobyt v USA.

  Projekt Erasmus+ a cestovní granty nabídly možnost prožít studijní zkušenost v zahraničí díky mezinárodní síti s výzkumnými centry a zahraničními lékařskými institucemi.

  Naše simulační centrum Mario Luzzatto je největší a technologicky nejvyspělejší centrum v Evropě a nabízí nejmodernější vzdělávací kurzy a praktické workshopy.

  Humanitas University vítá studenty prvního ročníku a pořádá pro ně vyhrazený okamžik: Integrační den, den aktivit, které mají studentům prvního ročníku pomoci objevit Milán a poznat se navzájem. Všichni studenti Hunimed jsou zváni, aby se zapojili do mnoha projektů a mimoškolních aktivit organizovaných univerzitou, jako je Hunimed Gala Night (večer věnovaný studentům na oslavu konce akademického roku) nebo několik sportovních týmů.

  Pro více informací o akcích a aktivitách kontaktujte prosím institut.

  Místa

  • Milan

   Via Rita Levi Montalcini 4 Pieve Emanuele, , Milan

   Otázky