Keystone logo
Fresenius University of Applied Sciences M-kurz (medicína)
Fresenius University of Applied Sciences

M-kurz (medicína)

Cologne, Německo

11 Months

Němec

Plný úvazek

Mar 2025

EUR 11 440

Na kampusu

Úvod

Studienkolleg NRW je součástí renomované Hochschule Fresenius – University of Applied Sciences. Mezinárodní uchazeče s kvalifikací pro přijetí na zahraniční univerzitu - která není uznávána jako ekvivalent německého Abituru - připravujeme na akademické studium na německé univerzitě.

Abyste získali německou přijímací kvalifikaci na vysokou školu, musíte složit univerzitní kvalifikační zkoušku, tzv. Feststellungsprüfung. Přípravné kurzy i Feststellungsprüfung (přijímací zkouška na vysokou školu) probíhají v kampusu Hochschule Fresenius v Kolíně nad Rýnem. Hochschule Fresenius je od roku 2012 pověřena vedením okresu Kolín nad Rýnem prováděním této univerzitní kvalifikační zkoušky. Zkouška je tak oficiálně uznána.

Náš M-kurz (Medicína) vás připraví na lékařské a biologické studijní programy v Německu. Osvojíte si nejen německý jazyk, ale také se naučíte biologii, fyziku a chemii. Poté, co složíte Feststellungsprüfung, budete mít kvalifikaci pro přihlášení na všechny univerzity v Německu v oboru medicíny.

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky