Keystone logo
Holistic Arts Institute CERTIFIKOVANÝ AROMATERAPEUTICKÝ STUPEŇ
Holistic Arts Institute

CERTIFIKOVANÝ AROMATERAPEUTICKÝ STUPEŇ

Lincoln, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Úvod

Lidé neustále hledají způsoby, jak mít šťastnější, zdravější a smysluplnější život; Holistic Arts Institute kurzy a programy holistického zdraví Holistic Arts Institute jsou pečlivě přizpůsobeny těmto potřebám. Existuje několik pobídek pro účast na dálkových kurzech a programech HAI. Zde je jen několik výhod:

AKREDITACE: HAI je akreditována Americkou asociací praktiků bez drog. Akreditace programů holistického zdraví ve Spojených státech je zcela dobrovolný proces. Akreditace vzdělávací instituce představuje potvrzení, že školní programy byly důkladně prozkoumány a kvalifikovaný orgán je uznal za hodné uznání.

CERTIFIKACE RADY: Absolventi programů HAI skládajících se z pěti nebo více kurzů mají nárok na certifikaci Board jako Holistic Health Practitioners prostřednictvím American Association of Drugless Practitioners (AADP). Přihláška vám bude zaslána po absolvování některého z našich kvalifikačních programů. Můžete kontaktovat AADP na čísle 1-888-764-AADP.

DOSTUPNOST: Posláním HAI je poskytovat komplexní, ale cenově dostupné celostní kurzy a programy celoživotního vzdělávání pro dospělé studenty se skutečnou touhou objevit a prozkoumat rozměr celistvosti - těla, mysli a ducha - v sobě.

O Škole

Otázky