Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Úvod

Vítejte v HAMK

Häme University of Applied Sciences (HAMK) je mezinárodní, aktivní a moderní instituce se sídlem v jižním Finsku. Naše dlouhá historie sahající až do roku 1840 nám umožnila stát se konkurenceschopnou moderní univerzitou s mezinárodně uznávanou kvalitou výuky. HAMK má sedm kampusů umístěných v malebném jezerním městečku Hämeenlinna v jižním Finsku a jeho okolí, které má dobré dopravní spojení do zbytku země. Všechny naše kampusy jsou vybaveny nejmodernější technologií, aby zajistily, že naši studenti využijí svůj plný potenciál a užijí si čas v HAMK . Nabízíme 9 bakalářských a dva magisterské studijní programy v angličtině se zaměřením na posílení komplexních dovedností pro zaměstnatelnost, inovace a podnikání. Svůj studijní program můžete upravit tak, aby vyhovoval vašim budoucím aspiracím s mezioborovými předměty.

Mezinárodní univerzita

Vítáme studenty z celého světa. Máme více než 600 zahraničních studentů z více než 60 zemí, abychom obohatili mezinárodní prostředí HAMK . Nabízíme globální prostředí, kde se studenti setkávají s různými kulturními pohledy a získávají mezinárodní kontakty, kterých si zaměstnavatelé po celém světě cení.

Studium s HAMK

HAMK nabízí 11 studijních programů v oborech strojírenství, obchod, IT, design, zemědělství a lesnictví. Díky široké škále příležitostí specializovat se v rámci svých vybraných oborů mohou studenti skutečně vytěžit maximum ze svých vlastních silných stránek a budoucích aspirací. Všechna studia na HAMK spojují teorii, praxi a propojení pracovního života. Absolventi na konci studia získali nejen znalosti, ale i dovednosti a porozumění pracovnímu životu ve svém oboru a získali důležité kontakty pro budoucí uplatnění. Během studia studenti dokončují projekty pro firmy a procvičují své dovednosti tak, jak by to dělali, když jsou zaměstnáni. Tato prakticky orientovaná studia, kterými jsou známé univerzity aplikovaných věd, jsou přínosem pro studenty i průmysl. HAMK má také 4 výzkumné jednotky, které úzce spolupracují s našimi zahraničními studenty na různých projektech a úkolech.

Systém kvality HAMK

Systémy kvality finských vysokých škol systematicky kontroluje Finské centrum pro hodnocení vzdělávání. Na základě hodnocení auditorského týmu byla HAMK vůbec první vysokoškolskou institucí ve Finsku, která získala úroveň „vynikající“ pro vzdělávání v oblasti hodnocení.

Nezapomeňte nás sledovat na Snapchatu a také na Instagramu, Facebooku a TikToK

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Univerzita aplikovaných věd Häme

TikTok: hamk_uas

Místa

  • Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

  • Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

  • Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

  • Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

  • Saarelantie 1, 16970, Evo

Otázky