Keystone logo

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

A logo

Úvod

Kdo jsme

Na Columbian College of Arts and Sciences společnosti GW se daří výzkumu, kritické myšlení je endemické, spolupráce je stálá a školení v reálném světě jde ruku v ruce s učením. Vzhledem k záviděníhodným umístěním školy v srdci hlavního města země začíná aktivní angažmá ve třídě a pokračuje v halách vlády, galerií muzeí, laboratořích NIH, NASA a DOE, velvyslanectví mezinárodních diplomatů a zákulisí Smithsonian a dalších ctihodných institucí.

Vysoká škola je intelektuálním a tvůrčím páteřem univerzity, místem, kde se spojují umění, humanitní vědy, společenské vědy a přírodní vědy, aby vytvořily spleť myšlenek a příležitostí. Jako vůdce mezi národními institucemi liberálního umění z důvodu inovativního kurikula, které zdůrazňuje perspektivy, analýzy a komunikaci, jsou vysokoškolští studenti vybaveni kompetencemi potřebnými k tomu, aby byli efektivní a odpovědní občané 21. století. Na profesionální a doktorské úrovni se postgraduální studenti spojují s fakultou vědců, mezi něž patří Fulbrightov příjemci, oceňovaní choreografové, publikovaní vědci a kriticky uznávaní autoři, aby pokročili v řadě výzkumných témat od řízení emisí skleníkových plynů až po ponoření do autismu. příčiny, prevalence a léčba.

Vítejte v Columbian College Graduate Studies

Postgraduální programy na Columbian College of Arts and Science na GW jsou magnetem pro špičkové vědce a katalyzátorem učení a objevování v širokém spektru uměleckých, humanitních a sociálních a přírodovědných oborů. Naše tituly a certifikáty integrují nejvyšší úroveň vzdělání, od našich světově proslulých programů v předmětech jako historie, politologie a veřejná politika, až po naši průkopnickou práci v arteterapii, forenzních vědách a LGBT zdravotní politice a praxi. Pokročilý titul z jednoho z 82 programů umění a věd GW je na rozdíl od jiných zkušeností s postgraduálním studiem.

Nejen, že jsme krokem od nejvlivnějších institucí ve Washingtonu, DC, ale naše sítě fakult a absolventů zahrnují mimořádnou škálu mezinárodně uznávaných vůdců. Na Columbian College získáte nástroje, které vám pomohou intelektuálně i profesionálně prospívat.

Statistika

Konkurenční. Připojeno. Obsáhlý.

 • 2 800 postgraduálních studentů
 • 49 magisterských titulů
 • 24 doktorských titulů
 • 15 Osvědčení absolventa
 • 534 Fakulta na plný úvazek
 • 80 000+ absolventů Columbian College (žije ve všech 50 státech a 120+ zemích)

  Možnost přijetí 2

  Programy doktorských, magisterských a absolventských certifikátů Columbian College nabízejí transformační zážitek, spojují studenty s některými z nejvlivnějších lídrů a institucí a spolupracují s veřejnými a soukromými organizacemi v hlavním městě země a po celém světě.

  Naši postgraduální studenti jsou připraveni na akademický a profesní postup prostřednictvím vzdělávání s přísným stipendiem a praktickou aplikací.

  Stipendia a financování, možnost 2

  Statistiky absolventů

  Hodnocení

  USA Today College Rankings

  • 7. nejlepší vysoká škola politických věd ve Spojených státech

  2018 Akademický žebříček světových univerzit

  • Nejlepší 76–100 škol sociálních věd na světě

  US News & World Report

  • Historie, 59. nejlepší ve Spojených státech
  • Ekonomika, 63. nejlepší ve Spojených státech
  • Angličtina, 67. nejlepší ve Spojených státech

  Místa

  • Phillips Hall 801 22nd St. NW , 20052, Washington

  Otázky