Keystone logo
Guglielmo Marconi University

Guglielmo Marconi University

Guglielmo Marconi University

Úvod

O nás

Marconi University je univerzitou světové třídy, která se zabývá významným mezinárodním výzkumem a inovacemi. Univerzita vyhlíží mimo rámec tradičního akademického učení a podporuje využívání inovativních metod výuky spojením pokročilých technologických řešení s tradičními aktivitami, jako jsou přednášky, workshopy a semináře.

Výzkum Marconi se pohybuje od ekonomie a umění až po aplikované vědy a technologie v souladu se společenskými změnami a pokrokem. Náš přístup je založen na rozvoji interdisciplinárních znalostí, dovedností a kompetencí, se zvláštním důrazem na globální perspektivu. Závazek k dokonalosti a kvalitě inspiruje naše programy, jejichž cílem je připravit studenty na globální změny a úspěšně aplikovat své akademické znalosti na situace v reálném životě.

Univerzita usiluje o to, aby své hodnoty a poslání naplňovala potřebám mezinárodních a domácích studentů, nabízí jim různé studijní příležitosti na bakalářské a postgraduální úrovni, flexibilní plánování, průběžné zápisy, online kurzy, virtuální laboratoře a simulace.

V současné době má naše různorodá komunita více než 16.000 studentů zapsaných do postgraduálních a postgraduálních programů, 300 členů fakulty a akademického poradenského týmu z více než 200 odborníků. Dobře vybavené laboratoře podporují naše výzkumné aktivity, jako je Marconi Studios, naše produkční kancelář pro filmová umění a digitální média, kde mohou studenti aplikovat své znalosti a získat praktické zkušenosti z praxe.

Mise

Posláním Marconi je poskytovat inovativní a cenově dostupné vysoce kvalitní studijní programy a studijní příležitosti jak domácím, tak zahraničním studentům, s využitím nejnovějších technologií a reagujících na potřeby studentů v jejich snaze o akademickou, osobní a profesní integritu.

Když budete studovat na univerzitě v Marconi, budete mít přístup nejen k nejnovějším online vzdělávacím technologiím, ale ik výuce, vybavení a podpoře univerzitního standardu.

Naše aktivní partnerství s místními, národními a mezinárodními institucemi přispívá k udržitelnému společnému cíli, který spočívá v umísťování a prosazování studentů v rámci pracovní síly.

Cíle

 • Nabízet kvalitní profesní programy.
 • Vybudovat komunitu a obohatit životy studentů podporou vzdělávání a profesního růstu
 • Podporovat vzdělávání zaměřené na studenty na všech úrovních, podporované technologickými prostředky a vedené kvalifikovanou fakultou a zaměstnanci
 • Poskytovat vynikající vzdělávací zkušenosti prostřednictvím služeb akademické a administrativní podpory
 • Podporovat interdisciplinární výzkum a inovace
 • Podporovat spolupráci a interakci mezi ostatními institucemi se stejnými cíli

Náš vzdělávací model

Marconi akademické znalosti staví na bohaté evropské vzdělávací tradici a poskytují přidanou hodnotu výzkumu a inovací v oblasti vzdělávacích technologií.

Vzdělávací model Marconi se skládá jak z on-line, tak z kombinovaného formátu, který kombinuje osobní a interaktivní aktivity a podporuje interakci mezi studenty a efektivnější využívání institucionálních zdrojů.

Výběrem kombinované možnosti se můžete zúčastnit seminářů a lekcí v jedné z poboček univerzity, abyste obohatili své online studijní zkušenosti.

Zahraniční studenti, kteří jsou zapsáni na univerzitě v Marconi, mají možnost účastnit se mezinárodního společenství, vystavovat se různým kulturám a získat vysoce uznávaný evropský titul, aniž by museli opustit svou vlastní zemi.

Když si vyberete online titul s Marconi University, získáte přímý přístup k výuce, zařízením a podpoře univerzitního standardu. Naši pedagogičtí pracovníci jsou přímo zodpovědní za tvorbu a navrhování našich vlastních on-line kurzů s využitím nejnovějších technologických řešení, která vám zaručí kvalitní a poutavou studijní zkušenost.

Naše nejnovější poznatky v oblasti výuky designu a digitálních technologií vedly k vytvoření platformy Marconi Virtual C @ mpus SIM (Integrated Multimodal System), která těží z integrace následujících nástrojů:

V rámci tohoto vzdělávacího prostředí multimediální a interaktivní vzdělávací materiály (audio / video lekce, virtuální laboratoře, simulace, případové studie, testy) poskytují studentům možnost přizpůsobit si vlastní studijní zkušenosti.

Národní akreditace

Itálie: První online univerzita akreditovaná v Itálii italským ministerstvem školství

Řecko: Akreditováno řeckým ministerstvem školství, které nabízí bakalářské tituly v oboru Moderní jazyky a literatura, Psychologie a Věda o vzdělání a magisterský titul v oboru Vzdělávací vedení, management a rozvíjející se technologie.

Místa

 • Al Khobar

  Al Khobar, Saúdská Arábie

  • Riyadh

   Riyadh, Saúdská Arábie

   • Jeddah

    Jeddah, Saúdská Arábie

    • Cairo

     Cairo, Egypt

     • Doha

      Doha, Katar

      • Kuwait City

       Kuwait City, Kuvajt

       • Amman

        Amman, Jordánsko

        • Manama

         Manama, Bahrajn

         Programy

          Instituce také nabízí:

          Otázky