Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences BSC v oblasti orální zdravotní vědy
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

BSC v oblasti orální zdravotní vědy

Glasgow, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Zubní hygienisté / terapeuti jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří pracují jako součást dentálního týmu poskytující péči, aby pomohli pacientům mít dobrý zubní zdraví.

Hrají zásadní úlohu při prevenci ústních onemocnění, jako je onemocnění dásní, zubní kaz a rakoviny úst. Jejich dovednosti zahrnují preventivní, periodontální a regenerační terapii v dospělých a dětských zubech prostřednictvím klinické léčby a vzdělávání.

Tento vzrušující a náročný program se vyučuje v Glasgow Dental Hospital, Glasgow Caledonian University a řadě informačních center. Laboratoře klinických dovedností Dental School mají vynikající zařízení a nejmodernější výukové technologie.

Dobré komunikační schopnosti jsou zásadní pro to, aby se mohli vypořádat s pacienty a rodiči či pečovateli. Od studentů se očekává, že budou dodržovat přísný kodex chování, který stanovila Generální stomatologická rada, a očekává se, že v průběhu celého kurzu bude zachována vysoká úroveň zralosti, důvěrnosti a profesionality.

Tvoje kariéra

Absolventi budou mít právo žádat o registraci u Generální stomatologické rady. Existuje mnoho kariérních příležitostí ve všeobecné zubní praxi v NHS, soukromé praxi nebo ve Společenské zubní službě, které by mohly zahrnovat i domácí péči a nemocniční služby. Absolventi mohou být také zapojeni do výzkumu a podpory ústního zdraví.

Co budete studovat

Rok 1

Biomedicínské vědy, základy praxe, lidská onemocnění, nemoci spojené s plakem.

Rok 2

Zubní biomateriály, kontrola bolesti a úzkosti, dětská stomatologie, zubní radiografie.

Rok 3

Integrovaná péče o pacienty, zubní výzkum, orální onemocnění, volitelný projekt.

Přehled

Studenti se budou účastnit interprofesionálních modulů ve všech třech letech programu se studenty z jiných profesí Allied Health.

Vstupní požadavky

Rok 1

SQA vyšší

BBBB včetně biologie plus Nat 5 angličtiny a druhá věda na C

Úroveň

BCC včetně biologie, plus GCSE angličtina a druhá věda (fyzika, chemie nebo matematika) na C / 4

ILC vyšší

H2 H2 H3 H3 zahrnout biologii na vyšších a řádných úrovních matematiky a angličtinu na O2

IB Diplom

24 bodů musí zahrnovat vyšší úroveň biologie a druhou vědu

Rozšířený diplom BTEC

včetně biologie na MMP plus GCSE angličtina na C / 4

Vysoká škola

HND / SVQ / NVQ Dentální ošetřovatelství. Jiné vědecky založené kvalifikace HND lze považovat za předpokladu, že žadatel má minimální SQA vyšší BB včetně biologie / lidské biologie.

anglický jazyk

Žadatelé, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby obsahovali IELTS o celkové hodnotě 7,0 s hodnotou 6,5 pro každý prvek nebo ekvivalent.

Dodatečné informace

Další požadavky

Dobré komunikační schopnosti jsou zásadní pro to, aby se mohli vypořádat s pacienty a rodiči či pečovateli. Od studentů se očekává, že budou dodržovat přísný kodex chování, který stanovila Generální stomatologická rada, a očekává se, že v průběhu celého kurzu bude zachována vysoká úroveň zralosti, důvěrnosti a profesionality.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti na pohovoru v rámci přijímacího řízení.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Profesní akreditace

Absolventi budou mít právo žádat o registraci u Generální stomatologické rady.

Metody hodnocení

Používáme širokou škálu učebních a výukových metod, abychom zajistili, že budete mít potřebné znalosti a znalosti o podnikání a managementu a portfolio duševních a osobních dovedností.

Každý modul z programu používá vlastní učení, výuku a strategii hodnocení k dosažení vzdělávacích cílů. Metody hodnocení se liší mezi moduly a mohou zahrnovat neviditelné zkoušky, třídní testy, eseje, manažerské zprávy, případové studie, prezentace a skupinovou práci.

Metody výuky

Metody učení a výuky, které používáme, zajišťují, že náš program je jak odborně relevantní, tak i akademicky náročný. Náš přístup je zaměřen na studenty, praktický, participativní a relevantní pro potřeby zaměstnavatelů.

Odklonili jsme se od tradičního učení zaměřeného na učitele na nezávislý přístup k učení, v němž jste povzbuzováni k rozvíjení dovedností kritického myšlení.

Plánované učení a výuka

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy