Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences BSc (Hons) v ošetřovatelských studiích (Learning Disability)
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

BSc (Hons) v ošetřovatelských studiích (Learning Disability)

Glasgow, Spojené království

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Dálkové studium, Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Učení Ošetřovatelství s postižením zahrnuje práci v partnerství s jednotlivci a rodinami s cílem zlepšit autonomii, podpořit zdraví a podpořit začlenění. To zahrnuje skutečný přínos k posílení chování a životního stylu, které pomáhají dosáhnout nejlepších zdravotních výsledků.

Tento program se zaměřuje na plnění holistických potřeb lidí s poruchami učení. Budete zkoumat klíčová témata v rámci současných postupů v oblasti zdravotního postižení, včetně plnění zdravotních potřeb, angažovanosti komunity, osobního plánování, začlenění a integrace, řešení nerovností v oblasti zdraví, právních předpisů, forenzní praxe, plánování péče a hodnocení, praktiky založené na důkazech, posouzení.

Provádíte různé praktické zkušenosti s učením v různých prostředích zdravotní a sociální péče.

Virtuální učební prostředí GCU a nejmodernější interprofesní simulační sada poskytují flexibilní, inovativní, přiměřený a efektivní návrh učení, obsah a hodnocení. Existuje možnost uskutečnit klinická umístění v různých zdravotních sborech NHS a organizacích třetího sektoru v celém západním a středním Skotsku.

Tvoje kariéra

Po úspěšném absolvování programu mohou absolventi získat registraci jako registrovaná zdravotní sestra se zdravotním a porodní asistentkou (NMC).

Existuje široká škála pracovních příležitostí jak v NHS, tak ve službách třetího sektoru, např. V jednotkách hodnocení a léčbě, komunitních týmů pro postižení učení, v nemocničních kontaktních službách, forenzních službách, v dětských a dospívajících duševních službách a dalších odborných službách.

Co budete studovat

Rok 1

Hodnoty a práva založená ošetřovatelská praxe, zlepšení zdraví, současné poskytování zdravotní péče, Úvod do praxe založené na důkazech.

Rok 2

Práce v mezioborových týmech. Podpora osobních výsledků pro osoby s poruchami učení, Optimalizace zdravotních aktiv pro osoby s poruchami učení.

Rok 3

Uplatňování praxe založené na důkazech. Podpora rovnosti v oblasti zdraví pro osoby s poruchami učení, možnost rozvoje rizik v ošetřovatelství se zdravotním postižením.

Rok 4

Vyrovnání disertační práce, Vedení v interprofesionálních týmech, Posílení aplikace hodnotové ošetřovatelské praxe ve zdravotnictví a sociální péči.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

BBBB včetně angličtiny a vědy a Nat 5 matematiky u C

Úroveň

BCC s výhodou zahrnuje vědní předmět a GCSE anglický jazyk a matematika na C / 4

ILC vyšší

H2 H2 H3 H3, včetně angličtiny a nejlépe vědního předmětu, plus Běžné matematické úrovně na úrovni B1

IB Diplom

24 bodů včetně vědy

Vysoká škola

SWAP West Access to Honors Ošetřovatelství na partnerských vysokých školách. Vědecké HNC budou zváženy. Žadatelé musí mít matematiku a gramotnost rovnocennou s úrovní National 5.

Rozšířený diplom BTEC

Aplikovaná věda, Biologická / biomedicínská věda nebo zdravotní péče související s DMM. GCSE Matematika a angličtina na C / 4 je také požadována.

anglický jazyk

Žadatelé, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby obsahovali IELTS s hodnotou 7,0 v každém elementu nebo ekvivalentu.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím programu Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Další požadavky

Očekává se, že uchazeči budou mít důkaz o hodnocení studie za posledních 5 let. Vybraní uchazeči budou pozváni k účasti na jednom z našich dnů uchazečů v rámci přijímacího řízení.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli dotazy nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Metody hodnocení

Používáme širokou škálu učebních a výukových metod, abychom zajistili, že budete mít potřebné znalosti a znalosti o podnikání a managementu a portfolio duševních a osobních dovedností.

Každý modul z programu používá vlastní učení, výuku a strategii hodnocení k dosažení vzdělávacích cílů. Metody hodnocení se liší mezi moduly a mohou zahrnovat neviditelné zkoušky, třídní testy, eseje, manažerské zprávy, případové studie, prezentace a skupinovou práci.

Metody výuky

Metody učení a výuky, které používáme k tomu, abychom zajistili, že náš program bude jak odborně relevantní, tak i akademicky náročný. Náš přístup je zaměřen na studenty, praktický, participativní a relevantní pro potřeby zaměstnavatelů.

Odklonili jsme se od tradičního učení zaměřeného na učitele na nezávislý přístup k učení, v němž jste povzbuzováni k rozvíjení dovedností kritického myšlení.

Profesní akreditace

Po úspěšném absolvování programu mohou absolventi získat registraci jako registrovaná zdravotní sestra se zdravotním a porodní asistentkou (NMC).

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • BSc v oboru ošetřovatelství s poruchami učení
    • Kingston upon Thames, Spojené království
  • MSc v oboru ošetřovatelství s poruchami učení
    • Kingston upon Thames, Spojené království