Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Gannon University

Gannon University

Gannon University

Úvod

Gannon je katolická diecézní univerzita zaměřená na excelence ve výuce, stipendiu a službě. Naše fakulta a zaměstnanci připravují studenty na globální občany prostřednictvím programů založených na svobodných uměních a vědách a odborných specializacích. Inspirováni katolickou intelektuální tradicí nabízíme komplexní vzdělávací zážitek zaměřený na hodnoty, který klade důraz na víru, vůdcovství, začlenění a sociální odpovědnost.

Gannonova skvělá poloha

Nacházíme se ve čtvrtém největším městě Pensylvánie a jednom z nejrušnějších přístavů Velkých jezer. Městský kampus Gannona, uprostřed centra města Erie, je vzdálený dvě hodiny jízdy od Clevelandu, Buffala a Pittsburghu. Naše jedinečné umístění a zařízení vytvářejí zvláštní atmosféru vedoucí k učení, stipendiu, výzkumu, službám a osobnímu růstu.

Gannonův zážitek

Zeptejte se studentů, kdy si v Gannonu užili nejvíc zábavy, a dostanete řadu odpovědí: navazování nových přátel v jejich skupině FYT, setkávání v The Commuter Corner, hluboké konverzace v jejich kolejích nebo návštěva akcí v The Knight Club. Každý má jinou odpověď. Je to proto, že Gannon nabízí širokou škálu aktivit a organizací, které splňují všechny zájmy.

Uvědomujeme si, že každý student je jedinečný jedinec s různými zájmy, silnými stránkami a sny. Naším cílem je pomoci studentům vytvořit pocit sounáležitosti na akademické půdě tím, že jim poskytneme celou řadu příležitostí, jak najít svou formu.

Naše příjemné a přátelské prostředí je ideálním místem k účasti na akcích na akademické půdě, připojte se k jedné z našich více než 100 organizací a vyzkoušejte něco nového.

Naše studentská programová rada pro činnosti organizuje zábavné akce včetně řečníků, koncertů a výletů. Naše rekreační a wellness centrum nabízí skupinové lekce fitness, intramurály a sportovní kluby. Více o sobě a svém místě ve světě se můžete dozvědět prostřednictvím našeho ministerstva školství a centra pro sociální záležitosti. Existuje také nespočet způsobů, jak cestovat po studijních pobytech v zahraničí, výletech vedených fakultami, výletech se službou Alternativní přestávky a naším programem CESTOVÁNÍ. A naše kancelář pro rozvoj vedení a zapojení do kampusu nabízí vývojové programy, které pomáhají studentům lépe porozumět sobě samému a svému vůdčímu potenciálu s cílem zlepšit svět kolem sebe.

Bez ohledu na to, s čím se rozhodnete jednat, v rodině Gannonů si najdete místo.

Vlastnosti kampusu

Kampus Gannon's Erie v Pensylvánii je ústředním bodem mnoha podniků a organizací, které studentům poskytují příležitosti k praktickému učení. Tento městský kampus v srdci centra města je v docházkové vzdálenosti od restaurací, obchodů, zábavy a nedalekých pláží jezera Erie a je jen dvě hodiny jízdy od Clevelandu, Buffala a Pittsburghu.

Erie v Pensylvánii je univerzitní město s přibližně 20 000 studenty v okruhu 20 mil. Hned vedle kampusu Gannon v centru města najdete možnosti stáží a spolupráce s vládními agenturami, místními podniky a nemocnicemi. Až skončí školní den, užijete si také spoustu zábavy. Prozkoumejte muzea, galerie, divadla a restaurace přímo v srdci města, vše jen pár kroků od Gannon a sedm mil pláží jezera Erie poblíž.

    Místa

    • Erie

      Erie Campus 109 University Square Erie, PA 16541, , Erie

      Otázky