Keystone logo
Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Galilee International Management Institute

Úvod

Cílem Galilee International Management Institute , který byl založen v roce 1987, je poskytovat přístupné, inkluzivní možnosti vzdělávání a rozvoje pro rozvojový svět. Institut slouží jako centrum pro přenos znalostí a lidský rozvoj a představuje úspěšný příběh Izraele.

Společný program izraelské lékařské školy Kenya, který se koná ve spolupráci s univerzitou UZIMA v Keni, má za cíl vybavit studenty znalostmi, relevantními lékařskými dovednostmi a postoji pro kvalitní zdravotnické služby v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních.

Naše víra

Jsme přesvědčeni, že všechny země a lidé mohou pokročit ve svých ekonomikách investováním do lidského prvku vzdělání. To je klíč k vytvoření udržitelného rozvoje, sociálních změn a rovnoprávnějšího světa. Posilňujeme lidi a umožňujeme jim přinášet pozitivní změny ve svých komunitách tím, že je povzbuzujeme, aby mysleli jinak, riskovali, spolupracovali a inovovali – vytváříme lídry. K dnešnímu dni naše programy absolvovalo více než 25 000 senior manažerů, administrátorů a plánovačů z více než 170 zemí.

Proč my

Naše programy vytvářejí hloubkovou vzdělávací zkušenost v kombinaci se závazkem k profesionalitě a osobnímu kontaktu a představují izraelský příběh úspěchu. Země proslulá průkopnictvím špičkových technologií a rychlým ekonomickým a infrastrukturním rozvojem, navzdory nedostatku přírodních zdrojů a regionálním strategickým výzvám.

Naše vize: Vytváření hloubkové vzdělávací zkušenosti, která kombinuje závazek k profesionalitě s osobním přístupem.

Naše poslání: Sdružovat mezinárodní profesionály, naším cílem je vytvořit globální síť pro další rozvoj mezikulturního porozumění.

Naše osnovy sdílejí proslulé izraelské know-how v široké škále oblastí, od zemědělství, zdravotnictví, krizového a bezpečnostního managementu, hospodářského rozvoje, dopravy a vysokoškolského vzdělávání až po budování kapacit.

Studijní příležitosti zahrnují celou řadu výukových platforem včetně LIVE online sezení až po programy pořádané na místě v Izraeli s izraelskými odborníky.

Kromě toho nabízíme online tituly ve spolupráci s evropskými univerzitami, abychom rozšířili dostupnost znalostí.

Naším cílem je vytvořit síť mezinárodních profesionálů, kteří spolupracují, jak s námi, tak mezi sebou navzájem, s cílem podporovat spolupráci a sdílení znalostí směrem k udržitelnější budoucnosti. K dnešnímu dni naše programy absolvovalo více než 18 000 senior manažerů, administrátorů a plánovačů z více než 170 zemí.

Centra znalostí

Nabízíme adaptabilní školicí programy určené k podpoře dosahování strategických a rozvojových cílů organizací veřejného i soukromého sektoru. Toho je dosaženo poskytováním holistického řešení školení. Činnosti Centra pro budování kapacit se zaměřují na řešení průřezových otázek zásadních pro dosažení rozvoje kapacit, jehož výsledkem jsou odolné společnosti a udržitelný rozvoj. Možnosti naší studijní platformy zahrnují LIVE online sezení, místní programy a na místě v Izraeli. Naše tematická znalostní centra se specializují na poskytování přístupu k pokročilému know-how Izraele.

 • Centrum pro zemědělství, životní prostředí a vodu
 • Centrum pro management zdraví
 • Centrum strategických studií
 • Centrum pro vysokoškolské vzdělávání
 • Centrum pro dopravu a námořní studia
 • Centrum pro ekonomický rozvoj
 • Centrum pro budování kapacit

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Všichni způsobilí žadatelé mohou požádat o stipendium na školné. Přijímací komise rozhodne, který z uchazečů obdrží stipendium za každý příjem.

Abyste mohli požádat o stipendium na školné, musíte absolvovat běžnou registrační proceduru. Jakmile vyplníte online registrační formulář nebo přímo kontaktujete programového ředitele, bude vám zaslán registrační balíček s formuláři a pokyny. Chcete-li dokončit registrační postup, musíte řediteli programu zaslat následující e-mailové přílohy:

 • Registrační formulář (označte, že žádáte o školné)
 • Formulář žádosti o vízum
 • Garance platby sponzora (podepsaná a orazítkovaná)
 • Kopie vašeho úplného životopisu
 • Kopie pasu (všechny stránky)
 • Formulář prohlášení o záměru (podepsaný)
 • Přijímací komise posoudí všechny přihlášky a rozhodne, kdo obdrží školné. O jejich rozhodnutí budete informováni do dvou týdnů po odeslání vaší žádosti.

Místa

 • Nahalal

  P.O. Box 208, Nahalal, Israel, 1060000, Nahalal

Otázky