Keystone logo
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Úvod

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) se zaměřuje na dálku a přítomnost vzdělání.

Fundación Universitaria Iberoamericana (Ibero-American University Foundation - FUNIBER) používá jako svůj rámec dva světy univerzity a školení.


FUNIBER má za cíl vysílat a sdílet znalosti s španělský iberoamerických lidí. Od svého založení v roce 1997 v Barceloně, ve Španělsku, FUNIBER nepřetržitě roste, aby se stal akademická a profesionální síť přes dvacet pět zemí.

FUNIBER je vědecký a univerzitní vyšetřovací instituce, která spojuje profesionální univerzity a instituce, které nabízejí globální výchovy, které respektuje místní identitu. FUNIBER má tři základní operativní osy jsou následující:

- Podporovat vznik inter-univerzitní programy (programy mezi univerzitami). FUNIBER podporuje programy, které umožňují přístup k dvojitým názvem akademických hodností. Tyto studie jsou určeny pro Masters, ale tam jsou post-studijní programy integrované mezi nimi. Na jedné straně, diplomy, specializací a doškolování, mimo jiné, které má kratší dobu trvání. Na straně druhé třídě na bázi studie pro doktorát.


- Podporovat rozvoj a činnost mezinárodních projektů spolupráce. FUNIBER podporuje spolupráci a hospodářský rozvoj, což je důvod, proč to funguje v oblasti vzdělávání a podílí se na činnostech spolupráce a rozvoje s řadou institucí, kteří pracují na projektech rozvoje a / nebo mezinárodní spolupráce.


- Řešení zakázkového vzdělávání a znalostního managementu pro firmy a instituce. Na jedné straně, FUNIBER vyvíjí a pracuje s podniky, korporace a podnikatelských skupin v poradní funkci orientované na výrobu zakázkových vzdělávacích programů. Na druhé straně, FUNIBER poskytuje konzultace v procesech řízení znalostí, což přispívá inovací a řešení, které jdou z modelů řízení na strategické znalosti, aby systémy založené na TIC znalostí corporative portály.

Rostoucí a globální přítomnost FUNIBER je kvůli učební model, který podporuje spolupráci a spolupráci mezi národy obohatit tvorbu lidí. Tento model je výsledkem více než osm let zkušeností FUNIBER výuky absolvent vzdálenost semi-zúčastní i bez účasti na virtuální projekty mezinárodní spolupráce a tvorby s podniky. To zaručuje model, který dodávat efektivní výsledky ve vztahu k učitelské investici předpokládané proti návratu tvorby znalostí a osobního a organizačního učení. To vše proto, že FUNIBER své výchovné modelu zaručuje vysokou kvalitu globální formace.

Místa

  • FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29 , 08005, Barcelona

Otázky