Keystone logo
Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Franklin Pierce University

Úvod

Franklin Pierce je soukromá nezisková regionálně akreditovaná univerzita, kde má každý student příležitost objevit svou vášeň a největší potenciál.

Frank S. DiPietro, který školu založil v roce 1962 a sloužil jako první prezident společnosti Pierce, si zachoval perspektivu, že „intimní vztahy mezi těmi, kteří se učí, a těmi, kteří učí, mohou poskytovat pouze malá vysoká škola.“ O více než pět desetiletí později se univerzita nadále zavázala k této vizi. Díky prostředí, které podporuje intelektuální zvědavost a smysl pro místo, komunita pedagogů v Pierce připravuje každého absolventa na život na druhé straně studia kombinací personalizované výuky a zážitkového a aplikovaného učení, včetně výzkumu, stáží a družstva.

Prostřednictvím kampusů v Rindge v New Hampshire a Goodyear v Arizoně a středisek v New Hampshire v Manchesteru a Libanonu poskytuje Franklin Pierce flexibilní možnosti učení, které slouží široké škále studentů. Ať už na akademické půdě nebo online, studenti mohou sledovat tradiční vysokoškolskou dráhu k přidruženému nebo bakalářskému titulu nebo pokračovat v pokročilém magisterském nebo doktorském studiu.

Místa

  • Rindge

    University Drive,40, 03461, Rindge

    Otázky