Keystone logo
Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

Úvod

Fanshawe College je velká, veřejně financovaná vysoká škola se sídlem v Londýně, Ontario, Kanada – přibližně dvě hodiny jízdy od Toronta a Niagarských vodopádů. Existuje 21 000 studentů na plný úvazek, včetně více než 7 500 zahraničních studentů z více než 100 zemí.

Londýn, Ontario, Kanada

Město Londýn má přibližně 400 000 obyvatel a více než 500 000 v metropolitní oblasti. Je domovem jak Fanshawe College , tak Western University. Londýn má úžasné umění, trhy, divadla a noční život. Je známé jako „Lesní město“ s více než 200 parky a v oblasti obklopené největšími sladkovodními jezery na světě. Londýn má mezinárodní letiště a je také dostupné autem, Greyhound Busem nebo VIA vlakem. Kanadská komise pro UNESCO označila Londýn za město hudby UNESCO.

Programy

Fanshawe nabízí více než 200 akademických programů, od dvouletých diplomů a tříletých pokročilých diplomů až po postgraduální programy (jeden rok) a bakalářský titul (čtyři roky).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-student

EAP – angličtina pro akademické účely

Pro studenty, kteří by chtěli nejprve studovat angličtinu, Fanshawe nabízí program EAP (Angličtina pro akademické účely). V programu EAP je deset úrovní, které běží vždy osm týdnů. K dispozici je bezplatný cvičný test, takže studenti mohou odhadnout, která úroveň dává největší smysl.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads dostanou práci

Podle nejnovějších výsledků průzkumu KPI (Key Performance Indicators) překračuje míra zaměstnanosti absolventů Fanshawe ve výši 87,6 % průměr provincie o dvě procenta. Při průzkumu šest měsíců po ukončení studia 80,2 % absolventů Fanshawe uvedlo, že jsou spokojeni se svým vysokoškolským vzděláním – a 94,2 % zaměstnavatelů je spokojeno s dovednostmi a přínosy absolventů Fanshawe.

Extra

Všichni studenti denního studia v londýnském kampusu Oxford Street obdrží celodenní autobusovou jízdenku LTC, členství ve studentském wellness centru a zdravotní a zubní krytí prostřednictvím Morcare. Ve Fanshawe je mnoho klubů a sportovních týmů – pro hráče i pro fanoušky!

Vlastnosti kampusu

Fanshawe má v Londýně několik kampusů: Londýnský kampus na Oxford Street, Downtown London - což jsou dvě budovy přes ulici od sebe a London South. Mezi další místa patří School of Transportation Technology a Norton Wolf School of Aviation and Aerospace Technology, které se obě nacházejí na Oxford Street, pár minut od londýnského kampusu. Existují také regionální kampusy v dalších okolních městech: St. Thomas, Woodstock a Simcoe.

Zahraniční studenti mohou bydlet na akademické půdě v rezidenci, nebo Homestay s Canadian Homestay Network, nebo bydlet v ubytování mimo kampus. Více informací je k dispozici na webu ústavu.

  Přijímací řízení

  Podívejte se na naše požadavky na přijetí zde: href="https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

  Fanshawe se stará

  Fanshawe nabízí balíček příjezdových služeb s názvem Fanshawe Cares pro všechny nové mezinárodní studenty. Fanshawe Cares zahrnuje:

  • Letištní pozdravná služba provozovaná ambasadory studentů;
  • Doprava kyvadlová doprava z letiště Pearson v Torontu do Londýna, Ontario;
  • Ubytování na dvě noci zajištěno (v případě potřeby);
  • Pomoc s hledáním bydlení a otevřením bankovního účtu (v případě potřeby).

  Jako součást programu Fanshawe Cares pořádá International Center každý semestr uvítací relaci, na které se můžete seznámit s vysokou školou a jejími službami a spojit vás s dalšími zahraničními studenty.

  Stipendia a financování

  Fanshawe nabízí každý rok stipendia, ceny a stipendia ve výši 5 milionů dolarů. Existují příležitosti výhradně pro zahraniční studenty, jako jsou vstupní stipendia.

  href="https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

  Život v kampusu a vybavení

  Fanshawe má třípodlažní studentské wellness centrum, které zahrnuje kompletní fitness centrum, lékařskou kliniku, centrum víry a spirituality, tiché pokoje a další. Kariérní poradci jsou studentům k dispozici v oddělení Zaměstnanost & Studentské podnikatelské služby. K dispozici je nově zrekonstruovaná knihovna Learning Commons a Mezinárodní centrum pomáhá studentům se vším od příjezdových služeb až po imigrační problémy a nabízí asistenci ve více jazycích s flexibilními schůzkami, aby vyhovovaly potřebám našich studentů.

  Studenti by se měli spojit s Fanshawe Student Union, nebo FSU, pro informace o mnoha akcích a klubech. Více informací o univerzitních týmech naleznete na webových stránkách institutu.

  Londýn, Ontario, Kanada se nachází dvě hodiny od Toronta nebo Niagarských vodopádů. Je zde mnoho světových restaurací, nákupních center a možností zábavy. V zimě mohou studenti lyžovat nebo jezdit na snowboardu na hoře Boler, bruslit ve Victoria Parku nebo Storybook Gardens a v létě se v parcích koná mnoho festivalů. Londýn je asi půl hodiny od pláží v Port Stanley a Grand Bend.

  Místa

  • Simcoe

   Simcoe/Norfolk Regional Campus 634 Ireland Road Simcoe, ON N3Y 4K8 Canada, , Simcoe

   • Woodstock

    Woodstock/Oxford Regional Campus 369 Finkle Street Woodstock, ON N4V 1A3 Canada, , Woodstock

    • Clinton

     169 Beech Street, N0M 1L0, Clinton

     • Kincardine

      Kincardine, Kanada

      • Saint Thomas

       Saint Thomas, Kanada

       • Toronto

        Bay Street,655, M5G 2K4, Toronto

        • London

         1001 Fanshawe College Boulevard, N5Y 5R6, London

        • London

         Fanshawe College Boulevard, 1001, N5Y 5R6, London

         Otázky