Keystone logo
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Úvod

Jako přední inovátor v oblasti globálního vzdělávání, Fairleigh Dickinson University hledá nové způsoby, jak nabídnout své jedinečné vzdělávací příležitosti pro studenty z celého světa. Univerzitní kampus nejnovější otevřen v roce 2007 v Vancouver, British Columbia. Nachází se v západní Kanadě poblíž hranic USA, Vancouver je jedním ze světově nejvíce scénických, kosmopolitní a multikulturních měst.

Vancouver Areál nabízí studentům jednu z mála příležitostí, jak vydělat americký vysokoškolský titul zatímco studuje v Kanadě. Všechny studijní programy vyučované na Vancouver Campus byly schváleny British Columbia ministerstva Advanced školství. Fairleigh Dickinson University - Vancouver vítá studenty z celého světa vytvořit kulturně různorodé učební prostředí. Vancouver nabízí zdroje pro studenty, kteří potřebují dodatečnou podporu při rozvoji jejich anglické jazykové dovednosti před zahájením stupni studia.

Proč Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University je centrem excelence akademické věnována přípravě občanů na celém světě přes globální výchovy. Univerzita se snaží poskytnout studentům multidisciplinární a mezikulturní porozumění etické potřebných k účasti, olovo a prosperovat v globálním trhu myšlenek, obchodu a kultury.

Společnost byla založena v roce 1942, FDU je New Jersey je největší soukromá univerzita, sloužící téměř 12.000 absolventů a vysokoškolských studentů, včetně více než 1000 zahraničních studentů z celého světa. The University je dva američtí školní areály jsou v severním New Jersey, nedaleko New Yorku. Kromě Vancouver Campus, Univerzita vlastní a provozuje školní areál v Wroxton, Anglie.

Vancouver Campus je řízena prostřednictvím Fairleigh Dickinson University of British Columbia Foundation, což je ne-pro-zisk subjektu v Britské Kolumbii, Kanada.

Akreditací a osvědčení Univerzita je akreditována Komisí Středním států o vysokých školách a licencí od státu New Jersey komise o vysokých školách. FDU je Silberman College of Business Administration je držitelem prestižní akreditaci AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání. Mnoho z univerzitních jednotlivé akademické studijní programy jsou akreditovány příslušnými odbornými a vzdělávací agentury.

Pod pojmem "univerzita" je používána na základě písemného souhlasu British Columbia ministerstva školství Advanced efektivní 08.5.2006, které prošly procesem posuzování kvality a bylo zjištěno, že splňují kritéria stanovená ministerstvem. Fairleigh Dickinson University je první non-kanadské instituce získat schválení podle přísných standardů Britské Kolumbii přijaté v roce 2003.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Vancouver

    842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada, V6B 2P6, Vancouver

Otázky