Keystone logo
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Úvod

EUROAULA University College je instituce založená v roce 1987 a specializující se na vzdělávání v cestovním ruchu. Od roku 1997 je EUROAULA přidružena k University of Girona, která nabízí titul v cestovním ruchu, dvojitý titul v cestovním ruchu a mezinárodní management pohostinství a cestovního ruchu, stejně jako magisterské a postgraduální tituly. Proto jsou ta univerzitní studia zcela oficiální a uznávaná.

Stejně tak Euroaula je centrum uznané Department d´Ensenyament Generalitat of Catalonia pro výuku Vyššího studia odborného výcviku s oficiálně schválenou certifikací DOGC ENS/2116/2002/ ze dne 8. července.

Jsme vzdělávací instituce specializující se na cestovní ruch s pedagogickým inovačním zaměřením. V EUROAULE školíme budoucí profesionály v cestovním ruchu s využitím teoretických znalostí a studiem reálných případů.

Naše bohaté pedagogické zkušenosti nás akreditují jako lídry v odborném vzdělávání, dáváme našim studentům k dispozici nástroje nezbytné k získání znalostí, které potřebují pro své školení a osobní rozvoj, připravujeme je na konkurenční trh práce, který se neustále mění.

Kromě toho jsme součástí Asociace Européenne des Escoles d'Hôtellerie et de Tourisme, mezinárodní organizace, jejímž cílem je propagovat evropské hotely a školy cestovního ruchu.

UNE-EN ISO 9001 je mezinárodní norma, která specifikuje požadavky na kvalitu školení systému managementu na Univerzitní škole cestovního ruchu Euroaula. Hlavním cílem je neustálé zlepšování kvality našich sylabu a našich vzdělávacích programů.

Proto jsou naše vzdělávací programy certifikovány již od roku 2007 a Euroaula rok co rok úspěšně překonává revize, kterou provádí Bureau Veritas.

Místa

  • Calle de Aragón,208, 08011, Barcelona

Otázky