Keystone logo
ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

Úvod

ESRA je francouzská filmová škola, která vznikla v roce 1972, je to jediná soukromá škola oprávněná francouzskou vládou vydávat a dodávat státní diplom (francouzský bakalář). ESRA mísí teoretickou a praktickou výuku rovnoměrně v programu, který dokázal svou efektivitu v průběhu let. 6000 absolventů nyní pracuje v oblasti kina a televize. Od roku 2007 nabízí ESRA absolventům nepovinného čtvrtého ročníku studia v New Yorku, ve kterém absolvují 12týdenní program a střílí krátký film ve spolupráci s partnerskou školou v New Yorku. Naše letní programy nabízejí vhodným studentům z celého světa příležitost zapojit se do náročných akademických prací ve společnosti kolegů, kteří sdílejí své výjimečné schopnosti a lásku k učení. Všechny fakulty ESRA jsou uznávanými učiteli a profesionálními pracovníky. Zaměřujeme se na přísné akademické znalosti a učení, ale také na sociální zkušenosti, které vyplývají ze sjednocení mezinárodních studentů.

ESRA : Střední škola audiovizuálního vzdělávání

Tříletý program v kině a audiovizuální tvorbě: režie pro film, režie pro televizi, režie pro televizní seriály, produkce, úpravy a obraz (kinematografie).

ISTS: Doktorská škola zvukové techniky

Tříletý program pro kariéru ve zvuku: studiový zvuk, zvuk pro obrazovku, živé události a rozhlas.

SUP'INFOGRAPH: Doktorská škola pro 3D animované filmy.

Tříletý program pro kariéru v 3D animacích: režie a animace, osvětlení a vykreslování a postprodukce. NEW YORK: Absolventi ESRA , ISTS a SUP'INFOGRAPH se mohou rozhodnout pro nepovinný 4. ročník v New Yorku. Tento program obsahuje teoretické a praktické kurzy, produkce a stáže. Studenti 1. a 2. ročníku mohou v měsíci červenci sledovat letní program v New Yorku.

Pokračující vzdělávání:

V Paříži, Nice, Rennes a Bruxelles nabízí ESRA všem dospělým, kteří hledají změnu v kariéře, programy od jednoho týdne do osmi měsíců v různých oblastech: Audiovizuální režie, Audiovizuální technika, Zvukový technik, HD fotografování, Digitální fotografie, certifikace (Apple a avid certifikované centrum).

ESRA JUNIORS

ESRA nabízí úvodní programy pro francouzské studenty středních škol od 5 dnů do jednoho měsíce v oblasti scénářů, filmové analýzy, zvuku, režie a úpravy. Proběhnou v únoru, dubnu a červenci v každé škole: Paříž, Nice, Rennes, Bruxelles a také v Cannes na Mezinárodním filmovém festivalu v květnu.

MEZINÁRODNÍ PROGRAMY ESRA

Od roku 2016 nabízí společnost ESRA International v Paříži roční filmový program pro zahraniční studenty. Také od roku 2016 nabízí společnost ESRA International 2 až 4 týdny letní programy pro zahraniční studenty filmu v angličtině v Paříži, Nice a Bruxelles.

ESRA - DHEC: PROGRAMY GRADUATE

Od roku 2008 nabízí ESRA dva programy absolventů v oblasti scenáristiky / režie a výroby / distribuce v Paříži.

Místa

  • ESRA PARIS 135 avenue Félix Faure, 75015, Paris

  • ESRA CÔTE D'AZUR 9, quai des Deux Emmanuel, 06 300, Nice

  • 1 rue Xavier Grall, 35700, Rennes

  • ESRA BRUXELLES 34, Rue du Beau Site , 1 000, Brussels

Otázky