Keystone logo

ESLSCA Business School

A logo

Úvod

„Školení manažerů otevřených světům, ESLSCA Business School Paris se vždy zaměřovala na to, aby své studenty vybavila solidními všeobecnými znalostmi a umožnila jim rychle se adaptovat na svou budoucí roli manažerů a obchodních správců.

ESLSCA Business School Paris, která se rozhodně zaměřuje na efektivitu učení, rozvíjí své aktivity již více než 70 let, aby se stala centrem akademické excelence, zejména v oblasti financí, managementu a marketingu. Specializovaný bakalářský nebo MBA program, denní nebo pracovní studium, škola nabízí mnoho oborů, ze kterých si student může vybrat.

ESLSCA Business School Paris s důrazem na vyváženou pedagogiku mezi základní teorií a praktickými zkušenostmi vytvořila vybudovanou progresivitu získávání znalostí a dovedností. Kromě těchto kurzů a v závislosti na programu existuje mnoho inovací, jako je práce ve formátu Lab, který umožňuje získat kolaborativní zkušenosti, výzkumné aktivity, které iniciují metodiky využívání informací, nebo konkrétní vazby s partnerskými společnostmi, které vyvíjejí ducha iniciativy a poskytnout přímou konfrontaci s obchodní realitou.

ESLSCA Business School Paris neustále naslouchá ekonomickému světu a jeho vývoji. Chce uspokojit požadavky různého publika, studentů, ale i mladých absolventů a manažerů firem, kteří chtějí zlepšit své dovednosti nebo přeorientovat svou kariéru. To také znamená, že programy neustále hledají, aby co nejlépe odpovídaly potřebám trhu práce. Spotřebitelské trendy, technologické inovace, geopolitické změny, nové využití digitálu… To vše jsou ukazatele, které nalézají ozvěnu v učení školy.

ESLSCA Business School Paris se může spolehnout na odbornost a solidnost mezinárodní skupiny Planeta Formation et Universités, která každoročně poskytuje školení více než 100 000 studentům prostřednictvím zařízení umístěných ve více než 15 zemích po celém světě. Toto zázemí zaručuje velké kulturní bohatství, které u studentů formuje otevřenou vizi prostředí, které je obklopuje a ve kterém nacházejí své místo.

Programy ESLSCA Business School Paris, široce otevřené pro mezinárodní a poskytované v srdci Paříže, světového města, které je stále stejně atraktivní jako vždy, přispívají ke školení vůdců zítřka, kteří musí být schopni porozumět světu. aby byli jejími aktéry. efektivní.“

Xavier Auzanneau - výkonný ředitel

Proč si vybrat ESLSCA?

5 důvodů, proč přijít studovat na ESLSCA:

1. Vzdělávání v souladu s trhem práce

Naše vzdělávací kurzy byly vymyšleny a vybudovány ve spolupráci s hráči na trhu práce. Naši fakultu tvoří učitelé-výzkumníci, ale také odborní řečníci z profesionálního světa. Studium na ESLSCA Business School Paris vám umožní vstoupit do pracovního života s provozními dovednostmi, které hledají velké společnosti.

2. Pedagogika na míru

ESLSCA Business School Paris nabízí bezprecedentní vzdělávací konstrukci "ESLSCA Learning System". Tato metoda založená na třech základních pilířích umožňuje studentům následovat cestu dokonalosti, a to díky pozitivní pedagogice a také četným vzdělávacím a digitálním nástrojům. Toto pedagogické inženýrství umožňuje studentovi budovat svou profesionální kariéru v průběhu celého kurzu.

3. Moderní kampus

Na ESLSCA Business School Paris se budete vyvíjet v našich nových prostorách o rozloze více než 8000 m2. Naše škola se nachází v obchodním kampusu v srdci 19. pařížského obvodu, co by kamenem dohodil od parku Parc de la Villette.

4. Síla internacionály

Mezi studenty ESLSCA Business School Paris je v současnosti zastoupeno více než 50 národností. Kromě toho má student možnost vyjet na výměnný pobyt do zahraničí. Naše škola je členem AACSB, EFMD, CREPUQ a EDUNIVERSAL.

5. Síť více než 15 000 absolventů

ESLSCA Business School Paris se může spolehnout na sílu své sítě díky sdružení bývalých studentů školy, která má nyní více než 15 000 členů po celém světě. Hlavním posláním ESLSCA Alumni Association je oživit komunitu absolventů a umožnit studentům rozšiřovat jejich síť a využívat kariérní příležitosti.

Statistika

 • 70 let zkušeností
 • 15 000 absolventů po celém světě
 • 5000 nabídek práce a stáží pro studenty
 • 50 partnerských univerzit
 • + 100 000 studentů
 • 9 800 partnerských společností
 • 15 zemí, kde je síť zřízena
 • 114 národností

  Hodnocení

  Uznání společností, které podporují vzdělávací projekt ESLSCA Business School Paris, delegují učitele, poskytují četné stáže a vítají absolventy za nejlepších podmínek. Výsledky průzkumu o platu mladých absolventů časopisu EXPANZE (duben 2010) jsou i letos příznivé pro ESLSCA Business School Paris, která se řadí na 28. místo ze 40 klasifikovaných škol.

  Akreditace

  Místa

  • ESLSCA Paris Business School 11 Rue de Cambrai, 75019, Paris

  Otázky