Keystone logo
ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

Úvod

ESIEA, absolvent stavební škola a výzkumné centrum, se školními areály v Paříži a Laval (Francie), specializující se na digitální vědy a technologie.

Přijít a připojit nové tváře v digitálním světě v ESIEA: muži a ženy, kteří zítra budou schopni pochopit složité systémy, design a stavět nové a myslet na nové využití a způsob jejich uvádění na trh ... Společnost byla založena v roce 1958, se školními areály v Paříži a Laval (Francie), ESIEA vlaky inženýrů se specializací na informační systémy a vestavěných systémů, k uspokojení rostoucí potřebu pokročilého odbornými znalostmi v oblasti digitální ekonomiky. Od lék na dopravu, nesmíme zapomenout ani na média, finance, energie, zábavu a vzdělání ... digitální svět je všude.

ESIEA vás zve k prozkoumání mnoho příležitostí, které nabízí, plánovat své budoucí kariéru a dělat to splní. Přístup k jakékoliv sektor IT!

 • Připojte se strojírenskou školu, kde studenti jsou vnímány jako jednotlivci, kde osobní vztahy a podnikání záležitost; kde si můžete dát své ambice, svůj talent a své potenciální volnou ruku při vývoji do adaptabilní, multi-kvalifikované a kreativní profesionální.
 • Aplikovat své znalosti z 1. ročníku, účastí ve vědeckých a team-stavební projekty.
 • Pomoc objevovat společnost prostřednictvím svého zapojení do výzkumných projektů našich laboratořích.
 • Přijďte a připojte se ke komunitě týmových temperamentní Zvídavé nadšence ", kteří mají rádi" učit se praxí ", a kteří mají svůj sen z Leading Innovation, kde je to nejdůležitější.

IT bezpečnost, virtuální realita, vestavěné systémy, zdraví, informačních systémů, virtualizace a cloud computing, bankovních informačních systémů, zpracování velkých objemů dat, spojené objekty, mobilní aplikace a mnoho dalších.

Klíčové odborné oblasti: IT aplikován na bezpečnost, zdraví a virtuální realitu

odbornost ESIEA v oblasti bezpečnosti IT získal díky uznání k jeho "operační kryptologie a virologie" (CVO) výzkumné laboratoře a jejích odborných kurzů: Specializované magisterské (Mastère) "Informační a zabezpečovací systémy" (v angličtině a francouzštině).

"Digitální Interakce - Zdraví a handicap" laboratoř provádí průkopnický výzkum v oblasti zdravotního postižení rehabilitace a pomoci při vymáhání pohledávek autonomie prostřednictvím vzájemného působení celé řady technologických oblastí kompetence: virtuální a rozšířené reality, robotika, komunikujících objektů, vestavěné systémy, atd.

Jak se studenty výzkum dávek?

Podněcuje inovativní a up-to-date vyučování a učení.

Student umí pracovat s výzkumníky v oblasti vědeckých a technických projektů nebo v rámci "Podpora výzkumu a inovací" programu od roku 1 ve škole.

Při aplikaci na řešení praktických problémů, účast výzkum může představovat skutečnou přidanou hodnotu pro budoucí zaměstnavatele v životopisu.

ESIEA je spojen s dvěma doktorských škol a její vysokoškolské partnerství umožní absolventům ESIEA ke studiu na PhD ve Francii nebo v zahraničí.

Škola v srdci digitálního ekosystému

ESIEA je aktivním hráčem v sítích a spolupracuje s předními podniky v oblasti IT (CGI, Atos, Sopra STERIA Capgemini ...) ekonomického rozvoje - člen francouzské Tech a Cap digitální a Obrázky a RESEAUX konkurenceschopnosti kruzích.

 • Partnerem v různých rozvojových iniciativ podnikání: Laval Mayenne Technopôle, Ivry Urban Campus a NUMA, ústředním bodem Paris start-upů.
 • Zakládající člen Laval Virtual a Silver Valley, inovativní vývoj obchodní sítě v oblasti Paříže.

Studium na ESIEA počínaje dva roky po střední škole

ROK 3: Uvedení "praxe" První z nich - Digital Science and Technology kurzy zvládnout základy. Důraz je kladen na praktickou a laboratorní práce, s několika formálních přednášek.

 • Realizace 4 projektů provádět (vědecké, technické a osobní rozvoj) a rozvoj kariéry plánu. Mezinárodní projekt.
 • Od roku 1, studenti mohou rozhodnout pro výzkum založený na přiblížení nebo podnikání na bázi díky naší speciální výzkum a start-up iniciativ, inovace nebo podnikání.

ROK 4: specializovat v poli - První hlavní specializace volba: Informační systémy nebo Embedded Systems.

 • Implementace Team bázi, inovativní vědy a techniky projekt, pod dohledem firmy nebo výzkumné laboratoře - 4-5 měsíc průmysl rok internship 5: Možnosti uplatnění - Budoucí inženýři vybrat jednu hlavní a dvě děti a mladistvé (jedna technická a jeden manažerskou) na zvyšovat své odborné znalosti v oboru, ve kterém hodlají vyrazit.
 • Podnikání projekt.
 • Engineering stáž, dvoulůžkových stupňů ve Francii a v zahraničních partnerských institucí.
 • Absolventi "buddy" systému pro všechny nové absolventy.

specializace: 4 plné postgraduální specializace dráhy (na úrovni 1. a 2. ročník magisterský): IT a zdraví, bezpečnost IT, podnikání, výzkum a inovace.

Absolventi a odborníci pracují ruku v ruce se školou ve všech fázích zkušeností studentů Absolventi aktivně se podílet na životě školy tím, že trénuje jednotlivé studenty, sponzorovat stáže, výběru uchazečů, dohled nad projekty, nebo výuky ... Stále více odborníků se připojují pedagogických pracovníků a mají mnoho různých příležitostí ke splnění žáci: Industry fórum, Job datování, 1. a 2. ročník inženýrské projekty navrhované klientských společností ...

Místa

 • Paris

  Paris/Ivry Campus 74 bis, avenue Maurice Thorez Ivry-sur-Seine, , Paris

 • Laval

  38 rue des Docteurs Calmette et Guérin 53000 Laval, 53000, Laval

Programy

  Instituce také nabízí:

  Otázky