Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Úvod

Inovace v obchodním vzdělávání

Učení pro podnikání v reálném čase

ESEI poskytuje mezinárodní obchodní vzdělávání, které splňuje požadavky globálních podniků. Od našeho založení v roce 1989 nás pohání vášeň pro poskytování obchodních programů, které poskytují relevantní dovednosti a odbornou přípravu, abychom zvýšili kariérní vyhlídky našich studentů a připravili je na úspěch v mezinárodním pracovním prostředí.

Mezinárodní uznání za výjimečnost

Britské a španělské akreditace

ESEI je uznávanou mezinárodní institucí vysokoškolského vzdělávání ve Španělsku. Bakalářské programy ESEI jsou oficiální kvalifikace udělované předními britskými univerzitami. Magisterské programy ESEI jsou soukromé tituly udělované přímo společností ESEI a Universidad Católica de Murcia (UCAM) – jednou z nejprestižnějších univerzitních institucí v Evropě s vynikající pověstí v oblasti obchodního vzdělávání.

ESEI Barcelona Campus - Nejlepší město pro mezinárodní studenty

Top 5 evropských Start-up hub

ESEI se nachází ve španělské Barceloně, mezinárodní obchodní a inovační centrum. Události, jako je Mobile World Congress, který každoročně přitahuje více než 100 000 lidí, dělají z města jedno z nejlepších míst pro networking v Evropě. Naši potenciální absolventi mají příležitost navázat kontakt s podnikateli a investory a navázat celoživotní spojení se spolužáky, tutory a učiteli.

Mezinárodní fakulta a odborníci v podnikání

Učte se od zkušených profesionálů

Mezinárodní fakulta ESEI zkoumá, inspiruje a vytváří znalosti relevantní pro potřeby našich studentů. Navrhují kolektivní přístup ke komplexním problémům při současném rozvoji individuálního talentu akademicky i profesně. Fakulta ESEI je z celého světa a poskytuje studentům ESEI skutečně globální obchodní perspektivu.

Koučování pro dokonalost

Naše fakulta je profesně aktivní: jsou to generální ředitelé, majitelé firem, podnikatelé, marketingoví manažeři nebo jiní vyšší zaměstnanci firem. ESEI je pro naše studenty odrazovým můstkem ke kariéře, kterou chtějí, a naše fakulta je ta, která jim může pomoci se tam dostat!

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132760_01_portada.jpg " alt=" 132760_01_portada.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "source":""}" />

Praktická obchodní metodika

Project-Based Learning (PBL)

V ESEI je naší nejvyšší prioritou poskytnout našim studentům co nejlepší studijní zkušenost. Projektová výuka propojuje studenty s reálným světem. Studentům je dána autonomie, flexibilita a odpovědnost za společnou práci na projektech, kterými mohou být případová studie, písemná zpráva, video, aktivita při hraní rolí, webová stránka atd. Role našich učitelů je v podstatě facilitátorem. Vytvářejí projektové briefy a dohlížejí na pokrok, kterého týmy týden co týden dosahují, pomocí pravidelných kontrolních bodů – stejně jako na pracovišti.

Učení zaměřené na studenta

Personalizovaná pozornost v malých třídních skupinách

Studenti ESEI těží z personalizovaného mentoringu a poradenství od našich mezinárodních odborníků na management vzdělávání. Velikosti tříd jsou malé, aby podporovaly a vytvářely kulturu výchovy a posilování talentu studentské komunity ESEI.

Pulzující studentský život

Rozmanitá komunita 150 studentů z více než 40 zemí

ESEI nabízí skutečně globální zkušenosti se zahraničními studenty z různých prostředí. Studentská komunita ESEI se skládá z mladých kariérně orientovaných jednotlivců, kteří jsou nadšení pro podnikání. S kulisou slavných architektonických budov, nádhernými písečnými plážemi, úžasným středomořským klimatem, vzrušujícím nočním životem, fantastickou kuchyní a četnými kulturními a sportovními aktivitami zaručuje Barcelona studentům nezapomenutelný zážitek za rozumný rozpočet.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg " alt=" 132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "source":""}" />

Pracovní příležitosti

ESEI propojuje Talent s Business

ESEI nabízí jedinečnou příležitost získat profesionální zkušenosti v Barceloně. Studenti ESEI jsou schopni vykonávat stáže a získávat mezinárodní odborné zkušenosti s národními a mezinárodními společnostmi se sídlem v Barceloně.

7 krátkých kurzů pro zlepšení vašich dovedností na ESEI

ESEI nabízí sérii krátkých kurzů (3 hodiny týdně po dobu 6 týdnů) pro každého, kdo má zájem. Ať už se učíte lana nebo jste již ostřílený profesionál, tyto nové kurzy nabízejí každému způsob, jak získat nové dovednosti nebo zlepšit ty stávající, aniž by se zavázal k úplnému programu.

Naše krátké kurzy lze absolvovat přímo v kampusu nebo na dálku. A aktuálně jsou v nabídce!

Čtěte dále a zjistěte, jaké krátké kurzy jsou v tomto semestru v nabídce, a přihlaste se ještě dnes .

 1. Řízení projektů a Lean Management
  Tento krátký kurz systematicky přistupuje ke studiu projektového řízení. Jeho cílem je vybavit studenty nástroji potřebnými k provádění efektivního řízení, jak je stanoveno Project Management Institute (PMI).
 2. Digitální marketingové strategie a technologie
  Žhavé téma pro svět práce 21. století, digitální marketing a jeho technologie se stávají široce vyhledávaným.
  Tento krátký kurz prozkoumá, jak mohou značky ovlivnit zapojení prostřednictvím digitálních platforem. Pomůže studentům orientovat se v široké škále technologií digitálního marketingu a vysvětlí, jak lze každou z nich strategicky využít k dosažení dlouhodobých cílů společnosti.
 3. Podnikatelský plán: Tvorba a rozvoj
  Pozor, ctižádostiví zakladatelé startupů! Tento krátký kurz je užitečný pro každého, kdo se zajímá o založení vlastního podniku a naučí se, jak vytvořit podnikatelský plán.
 4. Marketing ve vyhledávačích
  Search Engine Marketing (SEM) se zaměřuje na propagaci webových stránek tím, že zvyšuje jejich viditelnost na stránkách s výsledky vyhledávačů. S rostoucím počtem lidí nakupujících online produkty a služby nebyl SEM nikdy tak důležitý.
 5. Mobilní marketing
  Mobilní marketing je vícekanálová online marketingová technika. Zaměřuje se na oslovení publika prostřednictvím jejich chytrých telefonů, tabletů nebo příbuzných zařízení. Ke komunikaci se zákazníky využívá webové stránky, e-mail, SMS, sociální média a mobilní aplikace.
 6. Sportovní marketing
  Sportovní marketing se zaměřuje na propagaci sportovních akcí a týmů a také na propagaci dalších produktů a služeb ve sportovním odvětví.
 7. Sportovní etika a společenská odpovědnost
  Tento krátký kurz rozdělený do dvou sekcí se zaměřuje jak na etiku ve sportu, tak na společenskou odpovědnost ve sportovním odvětví.

Místa

 • Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

Otázky