Keystone logo
Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Úvod

Vysoká škola inženýrství a Management School je přesně devět let na trhu, ale již vykazuje vynikající výsledky a vyniká mezi národních škol z důvodu jejich rozdíly. To je zvažováno MEC jeden z nejlepších soukromých vysokých škol v výrobního inženýrství São Paulo, s přihlédnutím k CPC, kompozitní indikátor pro poznámku v ENADE, schopnost, výukových-learning zdrojů, infrastruktury a zařízení.

Na fakultě je v pořádku a vybrala post-lékaři, lékaři, učitelé a odborníci mají velkou zkušenost, spáchal ve formě kompletní výrobní inženýry, sloučení technologických poznatků o výrobním procesům, a strategická vize pro obchodníky.

Víc než to, že tam je skutečný problém v zajištění toho, aby studentům rozvíjet nejen své odborné znalosti, ale i jejich osobní rozvoj. Oni jsou vyzývány, aby objevovat a prozkoumávat jejich plného potenciálu, což odborníci připraveni vstoupit na trh práce a čelit výzvám, přinese budoucnost pro společnost.

Proč ESEG Škola inženýrství a managementu má inovativní metodiku výuky, přináší to nejlepší v každé oblasti pro transformaci studenta do kompletní profesionální.

Místa

  • Rua Vergueiro, 1951 | Vila Mariana 04101-000 | São Paulo-SP, , São Paulo

Otázky