Keystone logo
Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra

Úvod

Studium v nejstarší a největší ošetřovatelské škole v Portugalsku

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra - ESEnfC

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra (ESEnfC) je veřejná vysokoškolská instituce a národní a mezinárodní reference ve vývoji a potvrzení ošetřovatelské disciplíny.

Největší a nejstarší ošetřovatelská škola v Portugalsku provádí školení ve spolupráci s národními a mezinárodními referenčními institucemi v oblasti zdravotnictví a vysokoškolského vzdělávání zaměřenými na nové socio-demografické potřeby a multikulturalismus na požadavky globálního trhu práce a celoživotní učení, být první v získávání studentů ošetřovatelství.

Je uznáván a vyhledáván na mezinárodní úrovni pro kvalifikaci své fakulty, pro výzkum a inovace, za podmínky, které nabízí na úrovni knihoven, simulačních center, kvality svého postgraduálního a postgraduálního vzdělávání a ošetřovatelského výzkumu. Jedná se o první Ošetřovatelskou školu v Portugalsku v oblasti akademické, vědecké, technické a kulturní mobility studentů, učitelů a neprofesionálů, kteří zajišťují, že více než 30% absolventů má studijní pobyt v zahraničí.

Všichni absolventi mají příležitost podílet se na rozšíření projektů v komunitě, ve výzkumných projektech, v inovačních a podnikatelských projektech v rámci instituce uznané Světovou zdravotnickou organizací jako jejich kooperační centrum.

Profesionálové vyškolení v ESEnfC jsou společensky uznáváni za vynikající kvalitu svého celosvětového vzdělávání, což přispívá k kultuře charakterizované ústředností člověka, respektu k jeho kreativitě, inovaci, angažovanosti ve školním projektu, spokojenosti s prací / studiem a ve všech oblastech vzdělávání, inovací a výzkumu.

Nabídka školení v ošetřovatelství

V oblasti odborného vzdělávání a přípravy ESEnfC provádí formální bakalářské a postgraduální kurzy v ošetřovatelství a průběžné školení pro zdravotní sestry podporující na nejvyšší úrovni lidské, kulturní, vědecké a technické vzdělávání a , kurzy odborné přípravy pro další techniky a zdravotnické pracovníky ve vašem oboru.

Jako instituce, která podporuje pouze výuku ošetřovatelství, má studentská populace více než 2000 studentů ošetřovatelství se studenty pocházejícími z více než 30 zemí.

Má dohody se 120 univerzitami ve více než 30 zemích, z toho 26 s referenčními univerzitami v Brazílii. Umožňuje dvojitý diplom s Federální univerzitou Santa Catarina.

Místa

 • Coimbra

  Avenida Bissaya Barreto | Apartado 7001, , Coimbra

 • Coimbra

  Rua 5 de Outubro | Apartado 7001, , Coimbra

  • Coimbra

   Rua Dr. José Alberto Reis | 3000 – 232, , Coimbra

   Otázky