Keystone logo

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

A logo

Úvod

Všichni členové fakulty se podílejí jak na výzkumu, tak na výuce. To umožňuje, aby škola prospívala. S pěti vysokoškolskými vzdělávacími programy a 18 postgraduálními programy nabízí Erasmus School of Economics snahu stát se nejlepší ve svých oborech (ekonomie, ekonomika podnikání a ekonometrie) a usiluje o dosažení dokonalosti jak ve svém výzkumu, tak ve výuce. To může být měřeno jeho výkonem v žebříčku.

Erasmus School of Economics má strategicky jasné zaměření na ekonomiku. Stejně jako před 100 lety, když byla škola založena v roce 1913, jsou ekonomové poutavé srdce Erasmus University Rotterdam. Nejlepší absolventi programu Erasmus se významně podíleli na vědě, vládě a podnikání.

Erasmus School of Economics je mezinárodně uznávaný institut, který přispívá vědeckým poznatkům k budoucím ekonomickým otázkám a má za cíl odpovědět na aktuální otázky, které se týkají vlády a firem. Zaměření školy je zaměřeno na tvorbu, šíření a aplikaci vědeckých poznatků, a to vše z ekonomického hlediska. Erasmus School of Economics se opírá o nejnovější poznatky v oboru. Spolupracuje s mezinárodními vědeckými partnery a má místní záležitosti v obchodních otázkách, které se týkají jedinečné pozice, kterou má město Rotterdam jako dopravní a průmyslové centrum.

Místa

  • Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

Otázky