Keystone logo

Emirates College for Advanced Education

A logo

Úvod

Emirates College pro pokročilé vzdělávání (ECAP) je domovem na vyhrazený přípravě programu pro učitele a vývoj školní centrum. ECAP je Abu Dhabi Vláda vysokoškolské vzdělání institut spojen s Abu Dhabi školské rady (ADEC). Vysoká škola byla založena s cílem nabídnout pregraduální a postgraduální studijní programy, jakož i profesní rozvoj pro učitele v činné službě se závazkem hrají klíčovou roli při modernizaci školního vzdělávání ve Spojených arabských emirátech, a poskytuje vzdělávací výzkumná řešení k národu. Vysoká škola v současné době nabízí bakalářské studijní program a je význačný pro rozsáhlé cvičení a mentoring příležitosti pro své studenty. Médium výuky na ECAP je angličtina. ECAP rozšiřuje svůj bakalářský program zavádění nových postgraduální programy a rozšiřování svých výzkumných kapacit.

ECAP pokračuje v přípravě nové generace kvalifikovaných učitelů a vedoucích vzdělávání, aby INSPIRE, zmocnění a učit.

Poslání, vize a cíle

Vidění

ECAP bude world-class výzkum založený na kolegiu, jehož absolventi jsou uznávány jako transformační pedagogů ve školách SAE i mimo ni.

Mise

Vysoká škola připraví a neustále zlepšovat vynikající učitelé a další pedagogičtí vůdce, aby předal hospodářských a sociálních ambicí Abu Dhabi a SAE prostřednictvím studie založené na výzkumu.

institucionální Cíle

Reputace:

Rozvíjet pověst jako místo určení výběru pro vysoce dosažení studenty, kteří se chtějí stát učiteli v SAE a pro vysoce kvalifikovaných a zkušených národní a mezinárodní fakulty.

Student Zaměření:

Vytvoření studenta-střed prostředí, které podporuje excelenci ve výuce a učení, podporovaného akreditované world-class osnov a studentské učení prostředí.

Partnerství:

Vytvoření národní a mezinárodní možnosti partnerství, které zvyšují vzdělávací zkušenost studenta.

Výzkum:

Vytvoření a podporovat mezinárodně uznávaný a respektovaný kulturu výzkumu; demonstruje závazek stipendia, inovací a osvědčených postupů se zvláštním zaměřením na výuku a učení v dvojjazyčném kultuře.

Zapojení komunity:

Zapojit se zúčastněnými stranami a širší veřejností zajištění ECAP je váženým přispěvatelem, a účastník, život SAE.

Hodnocení:

Zavést Centre of Excellence pro posuzování v rámci ECAP, který stanoví jasná pravidla pro potenciální studenty, aby splňovaly ke studiu ve škole; Opatření pro dosažení studentům v celé emirátu; a tvoří základ licencí učitelů podpořen profesionální rozvojových programů.

Institucionální Účinnost:

Vytvoření závazek kolegia-široký, aby institucionální efektivity ve všech akademických a administrativních funkcí.

Místa

  • Emirates College for Advanced Education P.O Box 126662 , , Abu Dhabi

Otázky