Keystone logo

Eastern University

A logo

Úvod

Eastern University je nezisková, regionálně akreditované instituce založená v roce 1925. Po celou dobu své dlouhé historie se snažíme WAKE UP THE WORLD etických obchodních praktik tím, že cvičí budoucí lídry zakotvené ve víře, rozumu a spravedlnosti.

Relevance

V Eastern University, my nevěříme v busywork. Každý z našich on-line programy jsou pohodlné a cenově dostupné. Oni prolínají výzkum s real-životní aplikací. Prostřednictvím smysluplné spolupráce a projektů, poskytneme vám znalosti a nově rafinované dovednosti, které můžete okamžitě použitelná. celostní Support

Jako vážený součást naší online komunity, bude věnován fakulta měl podporovat vás. Ukážeme pevný závazek ke svému úspěchu tím, že poskytuje mentorství a poradenství, takže můžete dosáhnout svých cílů. včasná příprava

V těchto dnech, dospělí jako ty se vracejí do školy získat tak dlouho hledal po pověření a dosáhnout svých cílů. Naše on-line programy jsou navrženy tak, aby bylo pohodlné, flexibilní a cenově dostupné. Východní univerzita může poskytnout dovednosti postoupit do rychle rostoucích kariéru v ošetřovatelství, vzdělávání a podnikatelských odvětvích.

National Recognition

Celostátně uznávané Křesťanská univerzita včetně vyznamenáním Best Colleges "Jeden z 50 nejlepších škol pro starší studenty.

US News & World Report Top - Tier hodnocení univerzit-sever kraje.

Regionální Akreditace

Eastern University je akreditován Komisí Středním států o vysokoškolském vzdělávání, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. (267-284- 5000) Komise středního státy o vysokých školách je institucionální akreditační agentura uznána amerického ministra školství a Rady pro akreditaci vysokých škol.

Místa

  • Eastern University, 1300 Eagle Road St. Davids, PA 19087-3696, Wayne

Otázky