Keystone logo
D'Youville College

D'Youville College

D'Youville College

Úvod

D'Youville je rodina myslitelů a činitelů, kteří pracují společně pro dobro.

D'Youville je soukromá vysoká škola, která se nachází na živé západní straně Buffala a připravuje studenty na 21. století. D'Youville, který vyniká tím, že pomáhá studentům dosáhnout jejich kariérních cílů, vštěpuje charakter, aby se stal agenty změny, a dělá dobře pro sebe a své komunity tím, že dělá dobro.

Šedé jeptišky, které byly založeny v roce 1908, pojmenovaly vysokou školu po patronce Saint Marguerite d'Youville jako soucitné místo učení pro ty z nedostatečně zastoupených populací, aby jim poskytly lepší život, tradici, která pokračuje dodnes. Škola s dlouhou katolickou historií D'Youville vítá studenty všech kultur, prostředí a víry a je místem, kde lze tradice otevřeně sdílet a respektovat.

Díky městské, rostoucí komunitě kampusu s více než 3 000 studenty nabízí D'Youville více než 50 velkých společností v vysokoškolském, postgraduálním a doktorském studiu, včetně pokročilých certifikátů a zrychlených vzdělávacích programů. Díky diplomům ve zdravotnictví, podnikání a svobodných uměních D'Youville povzbuzuje studenty k vyvážení mezikontinentálních a mimoškolních aktivit integrujících veřejně prospěšné práce s prací v kurzu.

Hrdí absolventi D'Youville mají akademickou přesnost nezbytnou pro kariéru, která má rozdíl, a dovednosti být vůdci ve světě zítřka.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Buffalo

  Porter Avenue,320, 14201, Buffalo

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky