Keystone logo
Duoc UC

Duoc UC

Duoc UC

Úvod

O Duoc UC

Duoc UC je nezisková, soukromá instituce vyššího vzdělání. Nabízíme dva a půl roku technických programů a čtyřletých profesionální programy. V roce 2010 jsme obdrželi 7 ze 7 let institucionální akreditaci od Akreditační národní agentury, který potvrzuje kvalitu našeho vzdělávacího projektu a jeho významem mezi vysokoškolskými institucemi v naší zemi.

Pouze tři vysokoškolské instituce v Chile byly uděleny tento rozdíl. Duoc UC je jedinou profesionální institut, spolu s, Pontificia Universidad Católica de Chile a Universidad de Chile, nejdůležitější dvou univerzit v zemi, do kdy obdržel toto uznání.

konsorcium 21 chilských vysokých škol, které spolupracují s podporou chilské vlády s cílem zvýšit podporu Chile jako cíl pro zahraniční studenty, kteří se rozhodnou naši zemi žít zkušenost studium v ​​zahraničí: část Naučte Chile Jsme také.

Naše historie

Duoc UC byla založena v roce 1968 skupinou studentů na prestižní Pontificia Universidad Catolica de Chile, s pomocí profesorů a odborů, nabízet školení pro modré -collar pracovníky, které postrádaly přístup k vysokoškolskému vzdělání. V roce 1973 "Fundación Duoc" byla vytvořena za účelem dosažení manažerské a finanční nezávislost z University, tento proces privatizace byla dokončena v roce 1974. V roce 1981 Professional Institute Duoc a Duoc Technical Training Center byly vytvořeny pod záštitou této nadace. V roce 1982 ministerstvo školství uznal profesionální ústav a v roce 1983 technické školicí středisko. Duoc UC zůstává součástí sítě Pontificia Universidad Católica de Chile.

Proč bych si měl vybrat Duoc UC?

Duoc UC je jedním z předních vzdělávacích institucí v Chile. V roce 2010 jsme obdrželi 7 ze 7 institucionální akreditaci od Akreditační Národní komise (Comisión Nacional de Acreditación), což potvrzuje kvalitu našeho projektu a jeho významem mezi vysokoškolskými institucemi v naší zemi. Pouze tři vysoké školy v Chile má tento rozdíl. Duoc UC je jedinou profesionální ústav, vedle nejdůležitějších dvou univerzit v zemi.

Naše budoucí studenti jsou schopni vybrat jeden z našich 82 technických a odborných studijních programů prostřednictvím 9 škol více než 16 areály v Santiagu de Concepción (jih Chile), Vina del Mar a Valparaíso (historické čtvrti přístavního města Valparaíso je UNESCO světového kulturního dědictví UNESCO). Naše infrastruktura zahrnuje přes 130 laboratoří a dílen. Další dostupné zařízení je k dispozici na ploše rovnající se 712,385 ft?.

Duoc UC nabízí "oborově zaměřený" vzdělávacích programů, a to prostřednictvím své 2-leté "technické" a 4 celoročních "profesionální" stupňů. To poskytuje stimulující prostředí pro učení a state-of-the-art zařízení, aby připravit cestu pro akademický úspěch.

Naše Academic Nabídka

School of Business a správa

Duoc UC nabízí pestrý a všestranný alternativní technické a odborné vzdělání v disciplínách managementu a podnikání. School of Business Administration a Duoc UC vyvíjí plný potenciál svých studentů, zda budou pracovat pro soukromé firmy nebo se pustit do jejich vlastních podniků.

Škola komunikace

V těchto dnech jsme velmi sdělovány a navzájem spojeny prostřednictvím různých platforem: médií, sociálních sítí a mobilních zařízení spojuje nám 24 hodin denně pro lidi po celém světě.

Duoc UC School of sdělení dodává širokou škálu studií, které změní studenty do vysoce kvalifikovaných odborníků, které lze pochopit a realizovat komunikaci v jejich různých jazyků a forem vyjádření.

School of Construction

Duoc UC School of Construction nabízí širokou škálu studijních oborů že od první ročník začlenit nejnovější technologie ve třídách, semináře, laboratorní vybavení a počítačové podpory, umožnit studentům rozvíjet všechny své technické dovednosti.

School of Design

Design lze nalézt všude: v produktech, které používáme, kontejnery, které chrání potraviny, v prostorách obýváme, v jazycích komunikace s nimiž spolupracují, a to i ve službách, které používáme na denní bázi. Dnes je design je příčně součástí všeho, a existuje mnoho průmyslová a hospodářská odvětví, která vytvářejí hodnotu na základě spolupráce s profesionálními designéry.

The School of Design vlaky designu specialisty, kteří prostřednictvím silných mezinárodních vazeb a vize sociální inovace mohou dosáhnout svého plného rozvoje.

School of Engineering

Pro splnění velké výzvy století XXI výcviku lidského kapitálu specializující se na kritických předmětů pro rozvoj naší společnosti, jako je energetika, doprava a těžba je nutná. Kteří byli vyškoleni v těchto oblastech musí mít znalosti, dovednosti a postoje (práce dovednosti), aby projekty stanou skutečností a dosažení rozvojových zemí, a zároveň zahrnující technologické a interpersonální dovednosti.

School of Engineering poskytuje Duoc UC studentům technických školení a technických oborech v oblasti údržby, strojů a těžbu, elektřiny a automatizace, a také mechanické Automotive a autotronik technologií.

Škola informačních technologií a telekomunikací

V posledních desetiletích se svět prošla hlubokou transformací. Technologický vývoj, zejména v oblasti ICT, nejenže změnil náš každodenní život, ale vytvořil nový svět, který by nebylo možné představit dřív.

V otevřeném a globalizovaném prostředí, které podporuje inovace a technologické křižovatky, škola informatiky a telekomunikací v Duoc UC se snaží vyškolit lidi, kteří budou vůdci zítřka světě, schopnou transformovat naši realitu do světa, který obohacuje životy lidí a společnost obecně.

School of Natural Resources

School of Natural Resources nabízí různé kurzy zaměřené na dosažení rovnováhy mezi lidskými potřebami a využívání přírodních zdrojů.

School of Health

Škola zdraví při Duoc UC nabízí kariéru s lidskou, moderní, dynamická, inovativní a rozhodující vize zdravotních problémů, se silným etickým základě as využitím nejmodernějších klinických simulačních center v zemi. Škola také poskytuje nástroje, které umožňují studentům, aby se stal nejlepším odborníkem v této oblasti.

Škola cestovního ruchu

Dnes cestovního ruchu v Chile a svět zažívá silný růst, vytváření různých typů aktivit od venkovního a ekoturistiku, pracující na palubě výletní, v kulinářské a gastronomické odvětví, nebo v rámci letišť a hotelů, mezi ostatními.

Duoc UC studenti budou rozvíjet jazykové dovednosti v angličtině a portugalštině, pracovat s technologických nástrojů souvisejících s cestovním ruchem, a prožívat uspokojení z toho o "dobře odvedenou práci" tím, že vidí úsměv spokojených zákazníků.

Místa

  • Padre Alonso de Ovalle 1586, Santiago, Región Metropolitana, , Santiago

Otázky