Keystone logo
© Duke University
Duke University

Duke University

Duke University

Úvod

Duke University nabízí pokračující studijní programy určené k zapojení jednotlivců, organizací a komunit do základních a transformativních vzdělávacích zkušeností. Dukeovým cílem je poskytovat celoživotní vzdělávací obohacení, řešit mezery v pracovní síle a být partnerem volby pro globální celoživotní studenty.

Sloužíme Duke University tím, že pracujeme na vytvoření komunity studentů, kteří přijímají růst, spolupráci, kreativitu, integritu a smysl pro začlenění. Snažíme se identifikovat a zapsat studenty, kteří prokazují intelektuální sílu, lásku k učení, smysl pro představivost a otevřenost a oddanost své komunitě; hledáme studenty, kteří dělají věci lepšími a chovají se k ostatním dobře.

Při vytváření naší komunity hledáme zejména studenty, kteří ctí a společně reprezentují širokou škálu talentů, zázemí, prožitých zkušeností a perspektiv. Věříme, že různorodá komunita lépe připraví studenty na obohacující vysokoškolské zkušenosti a životy, které mají smysl a dopad. Budeme zvažovat každého žadatele jako jednotlivce a zvážíme zejména kontext jeho jedinečných okolností a rozdíl v příležitostech a zdrojích, kterým čelí studenti, rodiny, školy a komunity.

Jsme odhodláni podporovat a prosazovat Dukův závazek k rovnosti. Budeme interně i externě komunikovat čestně a jasně a ke kolegům se budeme chovat s respektem, porozuměním a laskavostí.

Přijímací řízení

How to Apply

Přihlášky jsou zpracovávány průběžně, proto se rodičům a studentům doporučuje, aby je podali co nejdříve, aby získali přístup k registraci do vámi zvoleného programu. Za podání žádosti se neplatí žádný poplatek.

Pokyny pro aplikaci:

Vyberte správnou aplikaci pro program, který vás zajímá:

 1. Obytný dům střední školy (zavřeno)
  • Rezidenční střední škola (zavřeno)
  • Střední škola online (uzavřeno)
  • Poté klikněte na tlačítko Použít nyní.
  • Přihlaste se nebo si vytvořte profil studenta.

Ocenění a akreditace

Duke University is accredited by the Commission on Colleges of the Southern Association of Colleges and Schools to award baccalaureate, master's, doctorate, and professional degrees.

Místa

 • Durham

  Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

 • Durham

  Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

Otázky