Keystone logo
University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg Magistr v ortodoncii
University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

Magistr v ortodoncii

Dubai, Spojené arabské emiráty

4 Semesters

Angličtina, Němec

Poloviční úvazek

Request application deadline

12 Oct 2024

EUR 31 000

Smíšené

Úvod

Master of Science (MSc) DTMD University v ortodoncii kombinuje pokročilé akademické a klinické školení v ortodoncii se zkušenostmi s péčí o pacienty (klinickými i neklinickými) ve dvouletém postgraduálním programu na částečný úvazek. Stručně řečeno: teorie založená na důkazech a klinicky relevantní praxe pro ambiciózní odborníky na univerzitní úrovni.

Naši studenti zažívají všestranné a rozmanité příležitosti k učení a rozvoji, které jsou celostně mezinárodní podle současných mezinárodních standardů. Vaše další vzdělávání je záležitostí blízké DTMD University. Studia dalšího vzdělávání probíhají na různých mezinárodních místech v přítomnosti a online. Moderne Didaktik ist für die DTMD University dabei ebenso selbstverständlich wie aktuelles Fachwissen. Moderní didaktika je pro DTMD University stejně samozřejmostí jako aktuální odborné znalosti. S vaším titulem budou mít znalosti, dovednosti a zkušenosti k úspěšné léčbě nejsložitějších případů v rámci ortodoncie. Její oddaný dynamický tým lektorů je proto složen výhradně z uznávaných specialistů v ortodoncii s bohatými praktickými zkušenostmi a mnohaletou pedagogickou praxí.

Kromě léčby dětí a dorostu, která je v ortodoncii provozována do dnešních dnů převážně, je široké pole věnováno léčbě dospělých. Nové léčebné techniky a metody, od zarovnávačů po TAD, od technik s přímým drátem a biomechaniky po design digitálních zařízení a od CMD po ortognátní chirurgii, budou vyučovány a trénovány do hloubky a praktickým způsobem. Tím se ortodoncie stává léčebnou metodou pro všechny věkové kategorie a oblast ortodontické činnosti obecně i specializovanou každodenní praxi zefektivňuje a výrazně rozšiřuje. Pro DTMD University digitalizace nezačíná v budoucnu. Už dávno se stal úspěšnou součástí každodenního života.

V průběhu studia vypracujete diplomovou práci. Po obhajobě práce a ústní závěrečné zkoušce mohou studenti používat mezinárodně uznávaný akademický titul „Master of Science Orthodontics“. Úplné znění: "Postgraduální magisterský titul" (MSc) v oboru "ortodoncie" podle osvědčení AHPGS Freiburg i.Br. ze dne 10. prosince 2020.

Mezinárodně uznávaný Master of Science (MSc) v ortodoncii umožňuje a zmocňuje zubní lékaře všech specializací věnovat se profesionálnímu zaměření v této oblasti. Neopravňuje držitele používat označení/titul jako odborný zubní lékař v ortodoncii. Program je samozřejmě otevřen i specialistům, kteří by si rádi prohloubili své znalosti a zajistili si je akademicky.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky