Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Úvod

Oddělení postgraduálních lékařských věd (GMS) na Bostonské univerzitě lékařské fakulty (BUSM) je uznávaným lídrem ve výzkumu a postgraduálním vzdělávání v biomedicínských vědách. Naše více než 900 studentů si může vybrat ze 33 oborů studia s interdisciplinárními programy dostupnými v mnoha oblastech. Studenti mohou absolvovat Ph.D. nebo MD / Ph.D. stupňů v 15 různých odděleních a programech. Mistrovské tituly mohou být získány v mnoha z těchto oborů, stejně jako v lékařských vědách, poradenství v oblasti duševního zdraví a behaviorální medicíny, klinický výzkum a další vědecké a zdravotnické služby orientované disciplíny. Certifikáty jsou také k dispozici ve více studijních oborech.

59782_WelcomeGMSbanner.jpg

GMS se nachází v historickém South End of Boston v centru moderního městského akademického zdravotního střediska, Boston University Medical Center (BUMC), který zahrnuje Boston University School of Medicine , Boston University School of Public Health a Boston University Henry M. Goldmanova škola dentální medicíny . Také na kampusu je Boston Medical Center , jedna z předních výukových nemocnic v Bostonu a primární pobočka společnosti BUSM. Společně se tyto instituce mohou pochlubit fakultou světové úrovně s mnoha zavedenými spolupracovníky mezi klinickými a základními vědními vyšetřovateli. To poskytuje studentům jedinečnou příležitost se účastnit translačního a interdisciplinárního výzkumu pomocí nejmodernějších základních zařízení (např. Zobrazování, průtoková cytometrie, proteomika a analýza genových expresí). Navštivte naši stránku Student Life, kde se dozvíte více o životě v areálu a v Bostonu.

Dějiny

Bostonská univerzitní lékařská škola má bohatou historii, která se datuje od roku 1848, kdy začala jako New England Female Medical College. Především byla to první instituce na světě, která nabídla lékařskou výchovu ženám a také absolvovala první černošskou lékařku. V roce 1873 se lékařská fakulta sloučila s Bostonskou univerzitou a stala se prvním národním lékařským školam v zemi.

BUSM je nyní domovem téměř 1600 absolventů a studentů medicíny, kteří se rozhodli pokračovat v pokročilých studijních programech v instituci, která se zavázala k dokonalosti ve výcviku vědců, lékařů a biomedicínských pedagogů zítřka, vedených institucionálními učebními cíli, BU CARES .

Místa

  • Boston

    72 East Concord Street L-315, 02118, Boston

Otázky