Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Úvod

O partnerství: DHGE a Webster University

DHGE a Webster University se spojily, aby nabídly úvěrové a bezúvěrové programy ve zdravotnickém vzdělávání. Toto párování kombinuje globální dokonalost společnosti Webster ve výuce s předními průmyslovými poznatky společnosti DHGE a poskytuje dynamické a relevantní příležitosti jednotlivcům pracujícím ve zdravotnictví.

Webster University logo
/ Dignity Health Global Education

O Webster University

Webster University zahrnuje akční orientovanou globální síť fakult, zaměstnanců, studentů a absolventů, kteří si vytvářejí silné vazby mezi sebou navzájem a se svými komunitami po celém světě. Louis, Missouri, byla založena v roce 1915 v St. Louis v Missouri a je soukromou neziskovou univerzitou se studenty studujícími na univerzitách v Severní Americe, Evropě, Asii a Africe. Univerzita je odhodlána zajistit vysoce kvalitní studijní zkušenosti, které transformují studenty na globální občanství a individuální dokonalost.

Publikace jako US News a World Report uznaly Webster University jako jednu z nejlepších univerzit na Středozápadě. Webster byl také citován publikacemi jako Diverse Issues in Higher Education pro jeho odhodlání nabízet vzdělávací příležitosti rozmanité skupině studentů.

Univerzita byla mezi prvními v zemi, která nabízí online programy, a dnes nabízí rozsáhlý katalog vysokoškolských a postgraduálních studijních programů, které lze dokončit online. Webster také patří mezi první univerzity nabízející vzdělávací příležitosti pro aktivní vojenský personál provozováním satelitních kampusů na vojenských základnách.

138614_dhgelogo.jpg

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Společnost DHGE, zaměřená na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty, vyvíjí online programy a řešení pro rozvoj pracovních sil s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

  • RN k BSN - registrovaná zdravotní sestra pro bakaláře přírodních věd v ošetřovatelství

Místa

  • Webster Groves

    Webster Groves, Spojené státy americké

    Otázky