Keystone logo
Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Úvod

O partnerství: DHGE a Webster University

DHGE a Webster University se spojily, aby nabídly úvěrové a bezúvěrové programy ve zdravotnickém vzdělávání. Toto párování kombinuje globální dokonalost společnosti Webster ve výuce s předními průmyslovými poznatky společnosti DHGE a poskytuje dynamické a relevantní příležitosti jednotlivcům pracujícím ve zdravotnictví.

Webster University logo

O Webster University

Webster University zahrnuje akční orientovanou globální síť fakult, zaměstnanců, studentů a absolventů, kteří si vytvářejí silné vazby mezi sebou navzájem a se svými komunitami po celém světě. Louis, Missouri, byla založena v roce 1915 v St. Louis v Missouri a je soukromou neziskovou univerzitou se studenty studujícími na univerzitách v Severní Americe, Evropě, Asii a Africe. Univerzita je odhodlána zajistit vysoce kvalitní studijní zkušenosti, které transformují studenty na globální občanství a individuální dokonalost.

Publikace jako US News a World Report uznaly Webster University jako jednu z nejlepších univerzit na Středozápadě. Webster byl také citován publikacemi jako Diverse Issues in Higher Education pro jeho odhodlání nabízet vzdělávací příležitosti rozmanité skupině studentů.

Univerzita byla mezi prvními v zemi, která nabízí online programy, a dnes nabízí rozsáhlý katalog vysokoškolských a postgraduálních studijních programů, které lze dokončit online. Webster také patří mezi první univerzity nabízející vzdělávací příležitosti pro aktivní vojenský personál provozováním satelitních kampusů na vojenských základnách.

138614_dhgelogo.jpg

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Společnost DHGE, zaměřená na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty, vyvíjí online programy a řešení pro rozvoj pracovních sil s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

  • RN k BSN - registrovaná zdravotní sestra pro bakaláře přírodních věd v ošetřovatelství

Místa

  • Webster Groves

    Webster Groves, Spojené státy americké

    Otázky