Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Dignity Health Global Education in collaboration with Eller Executive Education at the University of Arizona

Úvod

O partnerství: DHGE a Eller Executive Education

DHGE a Eller Executive Education spolupracovali s cílem nabídnout vzdělávací příležitosti, které se zabývají celou řadou témat ovlivňujících oblast zdravotnictví, jako je řízení venkovských zdravotnických služeb, vyjednávání a rozhodování, ženy ve vedení podniků a rozvoj výkonných asistentů.

138619_Eller_Executive_Edu_PRIMARY.png

O Eller Executive Education

Eller Executive Education je nadšený narušením tradičního exekutivního vzdělávání. Prozkoumáním nejnovější vědy v oblasti rozvoje vedení, moderní teorie řízení podniku a současného designu učení pomáhají organizacím ve více než 93 globálních lokalitách objevovat nové způsoby vedení, správy a inovací. Eller Executive Education je nejrychleji se rozvíjejícím poskytovatelem exekutivního vzdělávání a je držitelem č. 5 v USA a č. 15 v globálním žebříčku pro přizpůsobené výkonné vzdělávání v žebříčku Executive Times Financial Education 2019.

Jako rameno rozvoje vedoucího nevojenského vedení University of Arizona v Eller College of Management je Eller Executive Education spojeno s předními institucemi, které jsou mezinárodně uznávány pro průkopnický výzkum, nabízí inovativní kurikulum, pracuje s význačnou fakultou, jejich společenskou odpovědností a jejich excelence v oblasti informačních systémů řízení a podnikání.

DHGE logo
/ DHGE

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Společnost DHGE, zaměřená na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty, vyvíjí online programy a řešení pro rozvoj pracovních sil s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

  • Certifikát pro ženy v podnikání vedení
  • Zdravotní Mini-MBA

Místa

  • Tucson

    Tucson, Spojené státy americké

    Otázky