Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education

Úvod

O partnerství: DHGE a Duke CE

DHGE a Duke Corporate Education spolupracují na vývoji flexibilních, zaměřených a pro průmysl relevantních programů, aby vybavili vůdce tak, aby ovlivnili jejich organizaci.

138622_DukeCorpEd_RGB_Col_Lrg.png

O Duke CE

Duke CE je vývojová jednotka vedení Duke University. Duke CE pracuje s některými z největších světových korporací v oblasti rozvoje talentů a pracovních sil. The Financial Times za 19 po sobě jdoucích let řadí společnost Duke CE mezi tři nejlepší na světě v oblasti vzdělávání vedoucích pracovníků na zakázku. Duke University je trvale zařazena do první desítky žebříčků amerických zpráv pro národní univerzity a mezi 20 nejvýznamnějšími světovými producenty.

DHGE logo
/ DHGE

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Společnost DHGE, zaměřená na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty, vyvíjí online programy a řešení pro rozvoj pracovních sil s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

  • Certifikát ve vedení sestry
  • Certifikát ve zdravotnickém vedení

Místa

  • Durham

    Durham, Spojené státy americké

    Otázky