Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Úvod

O partnerství: DHGE a DePaul University

Partnerství mezi Dignity Health Global Education a DePaul University spojuje odborné znalosti jednoho z největších neziskových systémů zdravotní péče v USA prostřednictvím jedné z mateřských společností DHGE a největší katolické univerzity v USA s více než 120 lety vzdělávací zkušenost.

DePaul University logo
/ photo courtesy of DHGE

O univerzitě DePaul

DePaul je největší katolickou univerzitou v USA a největší soukromou neziskovou univerzitou na Středozápadě s více než 22 000 studenty a přibližně 300 akademickými a profesními programy. Společnost DePaul, založená v Chicagu v roce 1898, pokračuje v posilování toho, co ji činí jedinečnou: respektovaní akademici, znalosti ze skutečného světa a závazek k sociální odpovědnosti, vše podle místa, které nazývá domovem - městského a multikulturního města Chicago. Charakteristickým posláním univerzity je silný základ inkluzivního liberálně-uměleckého vzdělávání, náboženského pluralismu a sociální spravedlnosti - odpovědnosti, které dnes přetrvávají v životě univerzity.

138240_dhgelogo2.png

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Se zaměřením na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty vyvíjejí online programy a řešení pro rozvoj pracovní síly s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

  • Osvědčení o zdravotním právu a dodržování předpisů
  • RN k MS v ošetřovatelství - Family Nurse Practitioner (BS Entry)

Místa

  • Chicago

    Chicago, Spojené státy americké

    Otázky