Keystone logo
Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration with DePaul University

Dignity Health Global Education in collaboration  with DePaul University

Úvod

O partnerství: DHGE a DePaul University

Partnerství mezi Dignity Health Global Education a DePaul University spojuje odborné znalosti jednoho z největších neziskových systémů zdravotní péče v USA prostřednictvím jedné z mateřských společností DHGE a největší katolické univerzity v USA s více než 120 lety vzdělávací zkušenost.

DePaul University logo

O univerzitě DePaul

DePaul je největší katolickou univerzitou v USA a největší soukromou neziskovou univerzitou na Středozápadě s více než 22 000 studenty a přibližně 300 akademickými a profesními programy. Společnost DePaul, založená v Chicagu v roce 1898, pokračuje v posilování toho, co ji činí jedinečnou: respektovaní akademici, znalosti ze skutečného světa a závazek k sociální odpovědnosti, vše podle místa, které nazývá domovem - městského a multikulturního města Chicago. Charakteristickým posláním univerzity je silný základ inkluzivního liberálně-uměleckého vzdělávání, náboženského pluralismu a sociální spravedlnosti - odpovědnosti, které dnes přetrvávají v životě univerzity.

138240_dhgelogo2.png

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Se zaměřením na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty vyvíjejí online programy a řešení pro rozvoj pracovní síly s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

  • Osvědčení o zdravotním právu a dodržování předpisů
  • RN k MS v ošetřovatelství - Family Nurse Practitioner (BS Entry)

Místa

  • Chicago

    Chicago, Spojené státy americké

    Otázky