Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Úvod

O partnerství DHGE + American University

Společnost DHGE a škola odborných a rozšířených studií americké univerzity (SPExS) spolupracují na poskytování špičkových vzdělávacích programů pro zdravotnické pracovníky v oblasti řízení projektů, správy a informačních technologií.

138241_American_University_Washington_DC_logo_logotype.png

O americké univerzitě

Americká univerzita je soukromá instituce, která byla založena v roce 1893. Škola odborných a rozšířených studií (SPExS) poskytuje žákům praktické dovednosti a dovednosti v reálném světě v každé fázi jejich vzdělávací a profesní cesty. Jejich komplexní a zážitkový přístup poskytuje přizpůsobené příležitosti, které rozvíjejí životy studentů a jejich komunity. Využívají jedinečných atributů Washingtonu, DC a formují pracovní sílu zítřka prostřednictvím inovativního vyučování, přísně aplikovaného stipendia, kreativních partnerství a praktických pracovních zkušeností.

DHGE logo
/ DHGE

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Společnost DHGE, zaměřená na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty, vyvíjí online programy a řešení pro rozvoj pracovních sil s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

Certifikát v řízení zdravotnických projektů

Místa

  • Washington

    4400 Massachusetts Ave NW, 20016, Washington

    Otázky