Keystone logo
Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Dignity Health Global Education in collaboration with American University

Úvod

O partnerství DHGE + American University

Společnost DHGE a škola odborných a rozšířených studií americké univerzity (SPExS) spolupracují na poskytování špičkových vzdělávacích programů pro zdravotnické pracovníky v oblasti řízení projektů, správy a informačních technologií.

138241_American_University_Washington_DC_logo_logotype.png

O americké univerzitě

Americká univerzita je soukromá instituce, která byla založena v roce 1893. Škola odborných a rozšířených studií (SPExS) poskytuje žákům praktické dovednosti a dovednosti v reálném světě v každé fázi jejich vzdělávací a profesní cesty. Jejich komplexní a zážitkový přístup poskytuje přizpůsobené příležitosti, které rozvíjejí životy studentů a jejich komunity. Využívají jedinečných atributů Washingtonu, DC a formují pracovní sílu zítřka prostřednictvím inovativního vyučování, přísně aplikovaného stipendia, kreativních partnerství a praktických pracovních zkušeností.

DHGE logo

O společnosti DHGE

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. Společnost DHGE, zaměřená na poskytování přizpůsobených vzdělávacích příležitostí a zkušeností zaměřených na studenty, vyvíjí online programy a řešení pro rozvoj pracovních sil s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahují prostřednictvím partnerství s nejvýznamnějšími akademickými institucemi a odborníky v oblasti myšlení.

Programy

Certifikát v řízení zdravotnických projektů

Místa

  • Washington

    4400 Massachusetts Ave NW, 20016, Washington

    Otázky